تماس با ما

تیم والیبال بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر بازیکن جدید به خدمت می گیرد

9
ارسال شده توسط admin در تاریخ 3 ژانویه 2014 | اخبار بانوان, اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

ˈ الهه رضاییان ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : با اعلام فراخوان استانی ، امیدواریم از میان علاقمندانی که در تمرینات حاضر می شوند ، چند بازیکن مناسب و شایسته را جذب کرده و با استفاده از آن ها ، مشکلات فنی خود را کاهش دهیم .

وی بیان کرد : تمرین عمومی تیم برای جذب بازیکنان آزمایشی ، عصر روزهای فرد در سالن شهید اسماعیل زاده برگزار می شود .

سرمربی تیم والیبال بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر افزود : تیم شهید اسماعیل زاده بابلسر ، تیمی جوان و نوپا است که با حمایت فراوان شهرداری و شورای شهر ، خود را برای رقابت ها با مدعیان باتجربه و قدرتمند از استان های دیگر آماده می کند .

وی گفت : با شناختی که از دیگر تیم های حاضر در لیگ برتر کسب کرده ایم ، امید بسیار زیادی داریم در نیم فصل دوم و با جذب نفرات جدید ، بتوانیم به هدفی که رسیدن به آن را برنامه ریزی کرده ایم دست پیدا کنیم .

سرمربی تیم بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر به شرایط مالی این تیم اشاره کرد و گفت : بودجه تیم توسط شهرداری و شورای شهر بابلسر تامین می شود اما تلاش کرده ایم با صرف نظر کردن از هزینه های غیر ضروری ، مبلغ نهایی بودجه تیم را کاهش دهیم .

رضاییان بیان کرد : یکی از راه های کاهش اختلاف والیبال زنان مازندران با دیگر استان های کشور ، بالا بردن سطح دانش علمی مربیان استان با برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های تربیت مربی است .

تیم والیبال بابلسر تنها نماینده مازندران در پایان دور رفت رقابتهای لیگ برتر والیبال بانوان کشور با شش شکست در انتهای جدول رده بندی این رقابتها قرار گرفت.

دور برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال زنان باشگاه های کشور از 19 ماه دی آغاز می شود.ک/3
تاریخ انتشار 92/10/12

نویسنده: admin



یک دیدگاه

  1. شیوا

    با آرزوی موفقیت برای شما وتیم.از بازیکنان و مربیان زحمتکش و با تجربه استفاده کنید.و با عملکرد و کارنامه افراد کار کنید نه با افرادی که حق نمیدانند و نمی گویند.پیروز باد والیبال زنان شهر-استان و کشورمان ایران

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی