تماس با ما

جام قهرمانی والیبال ساحلی مازندران به چالوسی ها رسید

IMG_3314
ارسال شده توسط admin در تاریخ 23 مه 2014 | اخبار والیبال چالوس, اخبار والیبال مازندران, عباس آباد, والیبال ساحلی
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

عصر امروز فینال مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان مازندران در پارک ساحلی سارینای نمک آبرود برگزار شد و در نهایت تیم والیبال جامعه ورزشی چالوس (علی علیزاده،ابوذر شعبانکار) با غلبه بر تیم ساحلی سمام گستر عباس آباد (حسین آرمویی و رحیم آبایی) جام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نمود .

مسابقات والیبال قهرمانی استان با شرکت 14 تیم از  روز گذشته در پارک ساحلی سارینای نمک ابرود برگزار شد و در نهایت تیم های شهید ادیبی چالوس ،کانون خزر چالوس ،جامعه ورزشی چالوس ،سارینای نمک آبرود ،سمام گستر عباس آباد ،ستارگان جوان بابل، هیئت والیبال محمود آباد  ، مجموعه

ورزشی چستان بابل و کانون مهندسین نور  به مرحله دوم رسیدند .

در مرحله حذفی تیم های سمام گستر ،سارینای نمک آبرود ،شهید ادیبی و جامعه ورزشی چالوس با غلبه بر تیم های ستارگان بابل ،چستان بابل ، شهید ادیبی و کانون مهندسین نور  به مرحله نیمه نهایی راه پیدا نمودند .

تیم والیبال ساحلی سمام گستر  که در مرحله مقدماتی با بازی زیبای حسین آرمویی و رحیم آبایی توانسته بودند با نتیجه 2بر صفر  بر ابوذر شعبانکار و علی علیزاده از تیم چالوس غلبه کنند در فینال حرفی برای گفتن  نداشتند و با همین نتیجه مغلوب نماینده چالوس شدند .
تیم سارینای نمک ابرود هم با عباس پور عسگری و محمد رستمی مشترکا با تیم شهید ادیبی به مقام سومی این دوره از مسابقات رسیدند .
حواشی مسابقات ساحلی :
*حضور بازیکنان برتر والیبال ایران همچون عباس پور عسگری لیگ یک از دلیران بوشهر،افشین فتاح کاله ،سعید آقاجانی و موعود آقا پور بر کیفیت بازی ها افزوده بود .


*محرم نوید کیا به همراه همسرش از تماشاگران ویژه این مسابقات بودند که بارها از سوی تماشاگران و مسولین ورزش چالوس مورد تشویق قرار گرفتند .

*حاج حسین اولادی هم مثل همیشه حضوری پررنگ در این مسابقات داشت .

* خانم ابراهیم زاده و رامین مدبر و علی علیزاده به ترتیب ریس ،دبیر و مسول کمیته ساحلی ،هیئت والیبال چالوس و آقای شهیدی مدیر داخلی پارک سارینای نمک آبرود و همکارانش در برگزاری این مسابقات سنگ تمام گذاشتند .


*تماشگران زیادی در روز فینال از این مسابقات دیدن کردند .

*گروه ارکستر پادگان شهید ادیبی در روز فینال با نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران تماشاگران را به وجد آوردند.
* همه میگویند سیاست نباید در ورزش دخالت کند !!اما دیدم که آقای شهیدی و سرباز هایش به نحو احسن این مسابقات را با کمک هیت والیبال چالوس برگزار کردند ،مخصوصا در فینال


*نقی ذکایی ریس کمیته والیبال ساحلی مازندران به همراه هابیل جلابی ریس کمیته داوران استان  در برگزاری این مسابقات تاثیر گذار بودند .

*حمید طوسی داور اول از آمل وثوق محمدپور داور دوم از تنکابن به بهترین نحو فینال این مسابقات را سوت زدند .


* کاپ اخلاق نیز به تیم جوان کانون والیبال خزر چالوس متشکل از مهدی جعفرپور و حسین کلهر اهدا شد.

*جوایزی از طرف هئیت والیبال چالوس  به حسین کلهر و محسن مومن زاده که در مسابقات قهرمانی کشور مقام چهارم را کسب کردند اهدا شد .

*مسولین شورای شهر چالوس و آقای رضوی ریس اداره ورزش چالوس در فینال حضوری داشتند .
*برای اولین بار تیم خبری والیبال مازندران مسابقات والیبال ساحلی را بصورت مستقیم و آنلاین پوشش داد

با رایزنی خوب هیت والیبال جالوس  با فدراسیون والیبال تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان کشور اردوی خود را در چالوس بر پا نموده است ٰدر اردوی تیم ملی دو بازیکن مازندرانی به نام های امیر حسین شالیکار و علی مصطفی نژاد از نور حضور دارند.

علی علیزاده ریس کمیته والیبال ساحلی چالوس از بازیکنان با اخلاق چالوس هستش که در این دوره از مسابقات با ابوذر شعبانکار جام قهرمانی را کسب نمود .

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی