تماس با ما

سعيد شيرودي به تنهايي تيم دانشجويان تنكابن را قهرمان كرد

DSC03001
ارسال شده توسط admin در تاریخ 24 مه 2012 | اخبار والیبال تنکابن, اخبار والیبال مازندران
داغ:


تيم واليبال دانشگاه آزاد تنكابن توانست در فينال اين دوره از مسابقات با نتيجه سه بر دو بر تيم خوب و شگفتی ساز سوادكوه غلبه نمايد و جام قهرماني را در خانه نگهدارد .
تيم خوب سواد كوه در مرحله يك چهارم موفق به شكست تيم پر قدرت امل شده بود و توانست شگفتي اين دوره از مسابقات را رقم بزند چرا كه در تيم آمل حسين كاظمي مربي فصل قبل كاله جوان و بازيكنان جوياي نامي همچون احسان عليزاده ،نيما حسيني ،بهنام رجبي و جوان اينده دارديگري به نام بهرنگ فرجپورقرار داشتند و حتي در دور مقدماتي توانسته بودند بر تيم تنكابن غلبه نمايند .

اما در تيم تنكابن سعيد شيرودي جوان رعناي واليبال ايران و عضو تيم ملي جوانان ايران و عضو فصل قبل تيم پيشگامان يزد با غيرت مثال زدني اش و با تمام وجود تيم شهرش را

قهرمان اين دوره از مسابقات كرد و تحسين همگان را بر انگيخت ، در همين رابطه حسين كاظمي مربي موفق مازندراني گفت سعيد شيرودي در اين دوره از مسابقات بي نظير بود وي به تنهايي توانست تيم تنكابن را قهرمان كند سعيد در تمامي حمله ها حضور داشت و سرويس هاي ويران كننده اش امان تيم ها را بريده بود .

در ديدار رده بندي هم تيم آمل موفق شد با نتيجه 3بر1بر تيم خوب و جوان قائمشهر پيروز شود و مقام سوم اين دوره از مسابقات را از آن خود نمايد ، در تيم قائمشهر آرش وهابي با پاس هاي زيبايش توانست نظر كادر فني را به خود جلب نمايد و يكي از بهترين هاي اين دوره از مسابقات شناخته شد .
در كل حضور چهرهاي مطرح واليبال كشور از جمله سعيد شيرودي(كوير يزد)موعود آقا پور (گيتي پسند)احسان عليزاده (صالحين ساري)بهنام رجبي و نيما حسيني (كاله جوان)رضا شهابي عضو اسبق تيم ملي و حسين كاظمي مربي كاله جوان ، گرما بخش اين مسابقات بودند

نویسنده: adminیک دیدگاه

  1. saba

    saeid shireeeeeeeeeee

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی