تماس با ما

بابلسر قهرمان مسابقات چهارجانبه چالوس شد+عکس

بابلسر
ارسال شده توسط admin در تاریخ 23 اکتبر 2014 | اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال تنکابن, اخبار والیبال چالوس, اخبار والیبال فریدونکنار, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

مسابقات والیبال  چهارجانبه که از بعداظهر امروز پنج شنبه یکم ابان با شرکت چهار تیم بابلسر ،فریدونکنار،چالوس و نشتارود،  با میزبانی هیئت والیبال شهرستان چالوس در سالن بورسر این شهر  آغاز  شده بود  ساعاتی پیش با قهرمانی بابلسری ها به پایان رسید.

در اولین مسابقه این تورتمت زیبا و از ساعت چهار بعداز ظهر ،تیم های پرقدرت والیبال بابلسر و نشتارود به مصاف هم رفتند و در پایان تیم بابلسر با ارائه یک بازی زیبا وسرعتی  در دو  ست متوالی بر تیم خوب  نشتارود غلبه نمود و راهی فینال گردید. در دومین دیدار این مسابقات ، تیم های خوب  و با انگیزه چالوس و فریدونکنار به مصاف هم رفتند و در نهایت میزبان این رقابتها با ارائه یک بازی حساب شده و با بازی زیبای بازیکنان این تیم  ضمن غلبه بر تیم والیبال فریدونکنار  به فینال این رقابتها گام نهاد .

در ادامه این مسابقات و بعد از استراحتی کوتاه ،تیم های نشتارود و فریدونکنار جهت کسب مقام  سومی به دیدار هم رفتند که در پایان تیم والیبال نشتارود موفق شد ضمن شکست حریف سرسخت خود  مقام سوم این مسابقات  را از آن خود نماید . اما  در فینال این تورنمت چهارجانبه تیم های  خوب و یکدست چالوس و بابلسر به مصاف هم رفتند که در نهایت این تیم بابلسر بود که علی رغم شکست در  ست نخست ، در دو ست باقی مانده  به پیروزی رسید و در مجموع فاتح  این رقابتها گردید .

DSC00129

بابلسر

DSC00091

DSC00104

 

DSC00093

 

DSC00107

DSC00108

DSC00109

DSC00130

DSC00136

DSC00125

 

DSC00128

DSC00131

 

 

DSC00132

 

DSC00118

* چالوسی ها به راحتی توانستند این مسابقات را بدون حاشیه میزبانی کنند ،تیم داوری انها هم نسبتا خوب بود و این گونه مسابقات بر تجربیات آنها خواهد افزود ،تیم بابلسر هم بخاطر مصافت زیاد و خستگی بازیکنان شب را در چالوس سپری کردند.

*  تیم نوجوانان بابلسر با حمایت خوب اسحاق عباسی  تابستان گذشته در اردوی 7روزه ترکیه  حضور داشت و  هماهنگی های خوب بازیکنان این تیم عمده دلایل اصلی  قهرمانی در تورنمت چهار جانبه چالوس بود.

*تیم والیبال نشتارود یکی از تیم های خوب این مسابقات بود و اگر در مقابل بابلسر  یک پاسور خوب و با تجربه در اختیار داشت بدون شک قهرمانی این مسابقات از ان این تیم بود  .

*تیم نوجوانان فریدونکنار خیلی خوب و جنگنده ظاهر شد و این نشان از کار های خوب واساسی هیئت والیبال فریدونکنار و شخص اقای حمید ساروی و مربی زحمت کش ان اقای ماروقی میباشد .

*خانم ابراهیم زاده ، رامین مدبر و اقای سلیمی از ارکان اصلی هیت والیبال شهرستان چالوس هستند که در بر پایی همایش خردسالان و نونهالان و تورنمت چهارجانبه نقش بسزایی داشتند .

*ایمان شفیعی ازمعلمان ورزش شهرستان چالوس میباشد که به تربیت و اموزش بازیکنان خردسال و نونهال در یکی از کانون های والیال چالوس مشغول میبااشد .

*تیم والیبال نوجوانان چالوس  و نشتارود از سال گذشته که در لیگ حاضر بودند  تا به امروز پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشتند  و این پیشرفت بدون شک حاصل کار گروهی هیئت والیبال چالوس و باشگاه خصوصی لیما نشتارود و پشتکار رامین مدبر و وثوق محمدپور بوده است .

*هر چقدر از هیئت والیبال چالوس تعریف کنیم کم گفته ایم چرا که اینگونه مسابقات باعث شور نشاط در بین بازیکنان تماشاگران ،داوران و مربیان و پیشرفت والیبال در غرب خواهد بود .

*مهرداد بهجتی ریاست محترم هیئت والیبال تنکابن هم ا قول داده که هفته آینده یه مسابقه چهارجانبه با شرکت دو تیم از گیلان و تیم های نشتارود و تنکابن برگزار کنه که باید این  تصمیم  اقای بهجتی را به فال نیک گرفت .

اسامی بازیکنان تیم بابلسر:

فتح اله پور،راهی،جهانیان،پروین،اکبری،شریف پور،باباپور،خزایی، جهانی،اصغریان،سیدی

مربی :بابا تبار

مدیر تیم :اسحاق عباسی

اسامی بازیکنان چالوس:حسین کلهر،علی سام ،محسن مومن زاده ،محمد دیلم صالحی ،حسین شریف کاظمی ،مجید فقیه عبدالهی ،علیرضا مراد صادقی ،حامد بلالمی ،علیرضا محمد نژاد ،میلاد علیزاده ،علیرضا رضایی ،محمد حسین کیا ،مهدی جعفر پور

سر مربی  تیم رامین مدبر

سرپرست :حسن سلیمی

اسامی تیم نشتارود:

پیمان موزونی ،نوید دریایی،اشکان صادقی ،امیرحسین رضایی،مهران برنجی،حسین کتراابراهیمی،پژمان نوتیج،محسن سفیدآبی ،نوید دریایی،اسحاق طالشی،محمد موزونی ،رضا محمدعلی پور

سر مربی :وثوق محمدپور

سرپرست :فرشید دریایی

اسامی تیم فریدونکنار:

عبدی،اصغرزاده،موسویان،فرحی،خاکپور،حیدری،آزادی،مسعودی،سلحشور،قربانی،آسمانی،دشتی،رحیمی،پهلوان

سرمربی :ماروقی

مربی :صادقی

داوران :آقای گلجینی ،میرزایی، خانها :قوسی،زهدی،کیهانی،ابراهیم زاده

نویسنده: adminدیدگاهها 2

  1. bbbb

    تورنمنت خوبی بود . تیم های چالوس و نشتارود هم تو این مسابقات نشون دادن که در زمانی که اکثر هیئت های غرب مازندران چراغ خاموش حرکت میکنند پیشرفت قابل توجهی داشتن. بابلسر هم تیم خوبی به این مسابقات فرستاده بود بازی فینال این تورنمنت بسیار زیبا و مهیج و در سطح بالایی برگزار شد. باید برگزاری همچین مسابقاتی رو به فال نیک گرفت.

  2. aaaa

    این بازی های چهار جانبه بازی خوبی بود تیم بابلسر که برنده این بازی ها بود حتی از آنها تشکر هم نشد تیم بابلسر جایگاهش بالاتر از این جا هاست بازیکنان بابلسر با حدود یک سال تمرین تونستن به اینجا برسن و در ادامه سال احتمال حضور انان در زیر گروه کشور باشد

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی