تماس با ما

عبدالرضا علیزاده و صابر نریمان نژاد در تمرینات اسحاق عباسی

DSC00216
ارسال شده توسط admin در تاریخ 21 دسامبر 2014 | اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبر گزاری والیبال مازندران

تیم والیبال جوانان بابلسر نماینده والیبال مازندران  در زیر گروه کشور ،تمرینات خود را از هفته گذشته زیر نظر اسحاق عباسی رسما آغاز نموده است ،تیم داری  بابلسر ی ها در زیر گروه کشور باعث شده تا بازیکنان خوب مازندرانی از شهرهای اطراف  در تمرینات این تیم شرکت نمایند تا شاید در آزمون ورود به این تیم مورد قبول کادر فنی قرار گیرند .

در همین رابطه اسحاق عباسی  سر مربی بین المللی  این تیم گفت :این روزهها  بازیکنان زیادی از شهرهای مختلف استان در تمرینات ما حضور پیدا میکنند ما هم به رسم ادب و احترام  پذیرای همه آنها شدیم ،

هدف ما از تیم داری در زیر گروه کشور در وهله اول پیشرفت خود بازیکنان بابلسری میباشد ، در واقع هر مربی دوست دارد از بازیکنان خودش در این مقطع استفاده کند ،به هر حال اگر کمبودی در تیم احساس کنیم از  دو سه  بازیکن خیلی خوب دیگر شهرها هم استفاده خواهیم نمود .

ریس هیئت والیبال شهرستان بابلسر تصریح کرد :مازندران دارای بازیکنان بسیار خوبی میباشد که شرایط حضور در زیرگروه و دسته یک کشور را هم دارند اما شرکت تنها دوتیم در این رقابتها باعث می شود بسیاری از این بازیکنان  نتوانند استعدادهای خود را به معرض نمایش بگذارند.

عباسی درادامه اظهار نمود: ماه آینده ما در گروه یک این مسابقات بصورت رفت و برگشت با تیم های شهرداری گرگان ،آق قلا و کاله به  رقابت خواهیم پرداخت تا در نهایت دو تیم از این گروه به مرحله بعد راه یابند .

 

DSC00217

 

DSC00216عباسی در پایان گفت :صابر نریمان نژاد بازیکن آملی تیم متین ورامین و عبدالرضا علیزاده بازیکن شهرداری ارومیه از میهمانان ویژه ما بودند که با حضورشان در تمرینات باعث افزایش انگیزه در بین بازیکنان ما شدند .

DSC00218

نویسنده: adminدیدگاهها 2

  1. مجتبی

    اگه میشه یه عکسی از تیم آمل هم که میخواد زیر گروه بازی کنه بذارید
    ممنون

  2. ساروی

    تلاش آقای عباسی قابل تحسین است آرزوی مؤفقیت میکنیم برای ایشان

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی