تماس با ما

ریس و نایب ریس شورای شهر بابلسر :ما به اسحاق عباسی افتخار میکنیم

DSC00223
ارسال شده توسط admin در تاریخ 25 دسامبر 2014 | اخبار والیبال بابلسر
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

آدمی برای صعود و پیشرفت معنوی و در واقع برای پرواز، محتاج دو بال است: بال اوّل: رابطه با خداوند و بال دوّم: رابطه با مردم ،کسی که از رابطۀ با خداوند، منهای رابطۀ با مردم، بهره گیرد، مرغ یک بال است و نمی‌تواند حرکت کند. چنانکه اگر با مردم رابطه داشته باشد و در برقراری رابطه با خداوند کوتاهی کند، قادر به پرواز و حرکت نخواهد بود.خدمت به خلق خدا، در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، ارزش و ثوابی همچون رفتن به حج یا عمره مستحب است .

صبح امروز در خلال مسابقه دوستانه تیم لیگ برتری نوین کشاورزکه اردوی خود را در بابلسر برپا نموده  و تیم والیبال جوانان بابلسرکه منجر به پیروزی تیم پرقدرت تهرانی شد ، اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان بابلسر آمده بودند تا با  حضورشان در سالن حمایت شان را از نماینده والیبال شهرشان در مسابقات زیر گروه کشور اعلان دارند .

با صحبت کردن با این عزیزان دو صفات فضایل اخلاقی همچون امانت داری  و راستگویی در چهره تک تک این عزیزان هویدا بود چراکه  حرفهای که بر زبان جاری میکردند صادقانه و بی ریا بود و دلشان هم برای پیشرفت ورزشکاران شهرشان می طپید وجوانان شهرشان  را امانتی نزد خود میدانستند .

بر آن شدیم تا با مسولان ارشد شهرداری در رابطه با والیبال به گفتگو بنشینیم  ،آقایان  مسلم حسین زاده و  رمضانی نژاد ریس و نایب ریس شورای اسلامی شهرستان بابلسر با کمال خضوع و فروتنی به سوالات ما پاسخ دادند که خواندن آن برای بینندگان سایت خالی از لطف نیست .

آقای حسین زاده لطفا خودتان را برای بینندگان سایت خبری والیبال مازندران معرفی کنید ؟

مسلم حسین زاده هستم خدمت گذار مردم در شورای شهر بابلسر  .

لطفا نظرتون  در باره شرکت تیم والیبال بابلسر در لیگ زیر گروه کشور را بفرمایید ؟

در کل حضور جوانان مستعد بابلسری  در میادین کشوری را باید به فال نیک گرفت ،اما تیم داری هزینه بالایی دارد که باید یک مجموعه بنشیند و راه حل های مناسب را برنامه ریزی کنند ،سال گذشته برای جلوگیری از تلفات زیاد از غرق شدن در دریا  همه ارگانها بسیج شدند تا به راه حل مناسب رسیدیم ،هیئت والیبال هم باید برای مسابقات مهمتر نشستی را با مدیران شهری و فرمانداری داشته باشند ،همه باید با همدلی و اتحاد دست بدست هم بدهیم تا مشکلات والیبال شهر حل شود پارسال تیم بانوان در لیگ برتر شرکت نمود ما هم جلو امدیم اما شرایط لازم و ایده ال وجود نداشت و تیم نتیجه لازم را نگرفت .

خیلی از شهرهای کوچک و بزرگ با نام و حمایت شهرداری در والیبال تیمداری میکنند ،مثل شهرداری پیشوا ،شهرداری نیشابور شهرداری زاهدان چرا شهرداری شهر توریستی و گردشگری بابلسر با وجود سرمایه گزاران بزرگ در لیگ دسته یک تیم داری نمی کند !؟

من خودم ریس هیئت وزنه برداری بابلسر هستم ،دوستان ما  هم در هیئت کشتی و فوتبال و غیره فعال هستند ،در وزنه برداری بابلسر حرف های زیادی برای گفتن دارد آقایان بهادر مولایی ،بیگلرو تیموری از فرزندان بابلسر هستند این نیست که فقط ما از والیبال حمایت کنیم ،دیگررشته ها هم از ما توقع دارند ما در رتبه بندی شهرداری های کشور درجه 8 هستیم ،بابل که اندازه سمنان جمیعت داره چرا تیمداری نمیکنه  و حتی در همین لیگ دسته دو شرکت نکرده است !؟

نظرتان در باره ریس هیئت والیبال بابلسر ، اسحاق عباسی چیست ؟

اسحاق عباسی یه آدم عاشقه ،عاشقانه و دلسوزانه داره کار میکنه ،تمام زندگیشو گذاشته رو والیبال ،ازش بابت این همه فداکاری  تشکر میکنم

درپایان آیا کمک مالی به این تیم میشود ؟

کمک مالی  به والیبال هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان را  مصوب کردیم

گفتگو با نایب ریس شورای اسلامی شهرستان بابلسر

لطفا خودتان را معرفی نمایید؟

منصور رمضانی نژاد هستم نایب ریس شورای اسلامی شهرستان بابلسر و کارمند دانشگاه مازندران ،30ساله که در رشته های فوتبال و تنیس روی میز بطور حرفه ای فعالیت داشتم .

نظر شما در رابطه با تیمداری هیئت والیبال بابلسر در زیرگروه کشور چیست؟

همه ورزشکارا وقتی فعالیت حرفه ای خود را اغاز میکنند توقع دارند که در مسابقات مهم خودشونو نشون بدن و به رده های ملی برسند ما هم ازشون هم حمایت میکنیم و هم بهشون افتخار میکنیم .

از اسحاق عباسی راضی هستید ؟

اسحاق عباسی یک فرد نمونه هستند که توانستند این رشته ورزشی را در سطح استان و کشور مطرح کنند ایشان بسیار فعال هستند و و برای اعتلای والیبال شهرمان در این سالها اردوههای ملی بسیاری را در این شهر میزبانی کردند نامبرده با روابط عمومی بسیار بالاو تعامل و رایزنی خوب گره گشای مشکلات والیبال شهرستان هستند ،اسحاق عباسی افتخار ما بابلسری ها میباشد .

در پایان لطفا بگویید  منابع مالی تیم زیر گروه  بابلسر از کجا تامین میشود ؟

خود والیبالیست ها بخوبی میدانند و میتوانند شهادت بدهند شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی همیشه به والیبال کمک کردن و باز هم کمک خواهیم نمود هر چند که توان شهرداری آنقدرنیست که بتوان از مشکلات بزرگ تمامی رشته ها و ورزشکارها بر بیاید اما تا جایی که از دستمان براید کوتاهی نخواهیم نمود .

 

 

 

DSC00222از راست :آقای محجوب پروین عضو شورا و آقای مسلم حسین زاده ریس شورای شهرشهرستان بابلسر

 

DSC00223از راست جانباز ابراهیم آقایی عضو شورای شهر منصور  رمضان نژاد نایب ریس شورای اسلامی شهرستان بابلسر سمت چپ اسحاق عباسی ریس هیئت والیبال بابلسر

DSC00221

نویسنده: adminدیدگاهها 2

  1. دوست

    اسحاق عباسی ۱ فرد نمونه هستند….

  2. س-ش

    ما هم در تنکابن یه خانم(م) – نیروی جوان و با دانش و توانمند داریم که موفقدر این رشته وعاشقه والیبال و حرفه و شغلش و تحصیلات و ادامه تحصیل و…..داره .اما کیه که تشخیص بده- -اون چه مهره ای است؟!.برای اعزام تیم سوپرلیگ با چه تلاشی … دریغ از یه ذره حمایت. منتظر عدالت و صداقت – حمایت واقعی هستیم.با تشکر

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی