تماس با ما

جوانان کاله 3 جوانان بابلسر 1

DSC00038
ارسال شده توسط admin در تاریخ 4 ژانویه 2015 | اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال کاله, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

عصر امروز تیم های والیبال جوانان کاله و جوانان بابلسر نمایندگان والیبال مازندران در لیگ دسته دو کشور در دیداری تدارکاتی  به مصاف هم رفتند که  در پایان تیم  جوانان کاله با هدایت خوب ولی اله فیاض نیا در مقابل جوانان بابلسری به پیروزی رسیدند .

90درصد تیم نوجوانان سال گذشته کاله که قهرمان لیگ مازندران شده بودند حالا با کسب تجارب ارزشمند از مسابقات متعدد سال گذشته و تابستان امسال و با مربیانی باتجربه تر همچون فیاض نیا و علیرضا سلیمانی پا به عرصه رقابتهای لیگ دسته دو کشورخواهند گذاشت  .

محمد شکری ،جلالی ،محمد  علی فلاحی امیر ابراهیمی ،بهزاد اکبری ،حسن شبان و محمدرضا جلالی بازیکنانی بودند که در این دیدار روبروی جوانان کم تجربه اما بانگیزه بابلسر قرار گرفتند و ست نخست را با نتیجه 25بر 16 به پیروزی رسیدند .

ست دوم با شروع خوب بازیکنان بابلسر توام بود ،سعید عمو نژاد قطر پاسور خوب بابلسر بهمراه محسن سفید آبی و حمید جهانیان و دیگر بازیکنان خوب  ظاهر شدند و توانستند در این ست با نتیجه 25بر 22 بر تیم کاله غلبه کنند .

مربیان تیم بابلسر که قرار بود از تمامی بازیکنان در این دیدار استفاده نمایند با ترکیبی متفاوت  در ست های سوم و چهارم ظاهر شدند اما عدم  دریافت های خوب توسط لیبرو های این تیم و انسجام تیمی خوب جوانان کاله و پاس های زیبای محمد شکری و  اسپک های سنگین محمدعلی فلاحی و جلالی ،بازیکنان  خوش اتیه کاله باعث شد تا شاگردان ولی اله فیاض نیا ضمن پیروزی در این ست ها در مجموع با نتیجه 3بر یک بر میهمان خود به برتری برسند .

DSC00038

 

DSC00039

 

DSC00045

 

DSC00047

 

DSC00067

 

DSC00062

 

DSC00065

DSC00068

 

DSC00064

DSC00056

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی