تماس با ما

نتایج روز اول مسابقات زیر گروه کشور

نتایج روز اول مسابقات زیر گروه کشور
ارسال شده توسط admin در تاریخ 27 ژانویه 2015 | اخبار والیبال آمل, اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

*خبرگزاری والیبال مازندران

مسابقات  زیرگروه کشور از روز گذشته در چهارگروه و در شهرهای مختلف کشور برگزار شد ودر مهمترین این دیدارها و از گروه یک و در سالن زیبای نوبخت شهرستان بابلسر ،تیم های پرقدرت آموزش آمل  و میدان اق قلا  به مصاف هم رفتند و در نهایت نماینده والیبال آمل با هدایت خوب ولی اله فیاض نیا مربی بین المللی خود توانست با نتیجه 3بر 1 بر تیم خوش استیل و خوب آق قلا پیروز شود .

اما در دومین دیدار از این گروه تیم های خوب بابلسر و سرخپوشان گرگان  رودرروی هم قرار گرفتند و در پایان علی رغم بازی خوب شاگردان اسحاق عباسی  در ست نخست این دیدار بازی را با نتیجه 3بر 0به نماینده با تجربه گرگان واگذار نمود ند.

در ادامه این مسابقات و از بعدازظهر امروز ساعت 15  تیم های سرخپوشان گرگان به دیدار میدان آقلا میرود   و  از ساعت 17 تیمهای شهدای بابلسر و آموزش آمل در مصافی حساس و سرنوشت ساز به دیدار رودر روی همدیگر قرار میگیرند .

اما تیم والیبال شهرستان نور سومین نماینده والیبال مازندران در زیر گروه کشور در اولین مسابقه خود در شهرستان بیجار به مصافت نماینده زنجان رفت و در نهایت با نتیجه 3بر 1 به پیروزی رسید .

 

image-4c02bdd817c300cabd41b26613cca36cab40008b95ed024c38c0b4cfcf4829de-V

 تیم شهرداری نور

حواشی دیدارهای روز اول:

*بابلسری ها در روز اول نشان دادند که در میزبانی بسیار توانمند و با تجربه و میهمان نواز هستند چرا که انتخاب  سالن 2000نفری  شهید نوبخت بابلسر که یکی از زیبا ترین سالن های مازندران محسوب میشود نشان از احترام گذاشتن به تیم های شرکت کننده تماشاگران و مسولان حاضر در سالن مسابقات بود .

*IMG_4731

*در روز اول  ،سایت خبری والیبال مازندران  همکار خوبمان آقای مهدی جعفر پور که خود از والیبالیست های خوب کشور میباشد بصورت مستقیم و همزمان  این  مسابقات را پوشش داد،که این کار خبرگزاری والیبال مازندران در هیچکدام از شهرهای میزبان  صورت نگرفت و هیچ نتیجه ای از بازیها در دست نیست حتی سایت فدراسیون !

IMG_4775

 

*تیم والیبال سرخپوشان گرگان که اصلا سرخپوش نبودند !با میانگین سنی 27 سال یکی از تیم های باتجربه این دوره از مسابقات میباشند

IMG_4845

 

*تیم والیبال بابلسر با میانگین سنی 17سال جوانترین تیم حاضر در این مسابقات میباشد .

IMG_4789

* آقای نافعی ناظر قوی و باتجربه اعزامی از فدارسیون والیبال  هستش که در روز اول به نحو احسن مسابقات را کنترل کرد .

IMG_4717

*تیم جوانان کاله با نشکل و شمایل جدید و با نام آموزش آمل در این مسابقات  شرکت نموده است چرا که تمامی بازیکنان آن از باشگاه کاله میباشند و حتی خود جناب فیاض مربی این تیم نماینده والیبال باشگاه کاله درانتخابات ریس هیت والیبال در اداره کل حاضر بود .

 

IMG_4785

*حضور مسولین  عالی رتبه سیاسی و ورزشی شهرستان بابلسر و صمیمی بودن آنها با اسحاق عباسی مربی سخت کوش و زحمت کش شهرشان نشان از اهمیت ورزش والیبال و حمایت از نماینده شهرشان در این مسابقات میباشد .

*بعد از باخت تیم کم تجربه بابلسر به تیم گرگان ،اسحاق عباسی مربی باتجربه این تیم با صحبت های روحیه بخش خود و بردن بچهه ها به رستوران زیبای سوسره بابلسرو در یک جمع صمیمی  تیمش را برای بازی مقابل آملی ها شارژروحی کرد،البته هزینه این ضیافت به عهده اقای سقا بود که جا دارد از ایشان کمال تشکر و سپاسگزاری  را داشته باشیم   .

IMG_4868

 

انتشار 7بهمن1393

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی