تماس با ما

حذف والیبال نوجوانان و جوانان بانوان تنکابن درمرحله مقدماتی !?

حذف والیبال نوجوانان و جوانان بانوان تنکابن درمرحله مقدماتی !?
ارسال شده توسط admin در تاریخ 14 فوریه 2015 | اخبار بانوان, اخبار والیبال تنکابن, اخبار والیبال مازندران, عباس آباد
داغ:

خبرگزاری  والیبال مازندران

مرحله نخست مسابقات والیبال قهرمانی بانوان مازندران ،رده سنی نوجوانان و جوانان از روز گذشته  در شهرهای مختلف مازندران برگزار شد و در نهایت و از گروه غرب تیم های نور و عباس اباد با برتری بر تیم های ایران زمین تنکابن ،نوشهرو تیم دیگری از تنکابن  به مرحله بعدی این مسابقات راه پیدا کردند .

نکته قابل توجه این مسابقات حذف زود هنگام تیم های ایران زمین با مربی گری خانم اعظم محمدی خواه و تیم دیگری از تنکابن با مربیگری خانم شاهی بوده است .

اختلافات بین مربیان بانوان تنکابنی و غرور های کاذب و عدم گذشت و من منم های مربیان بین المللی و با تجربه  و حواشی آنها در طول سال  و ضعف شدید کمیته بانوان  در ساماندهی این مربیان باعث شدتا هیچ تیمی از این خطه والیبال خیز نتوانند در  این  دوره از رقابتها به مرحله نیمه نهایی صعود کنند .

عمده دلایل شکست تیم  ایران زمین تنکابن را می توان به تک محوری بودن و عدم شرکت در مسابقات داخلی و میدان ندیدن مستمر بازیکنان رده  نوجوانان دانست و  اصرار و پا فشاری مربی آن در بازی نمودن خود با تیم  بزرگسالانش در مسابقات متعدد باعث شد که تیمش در این رقابتها در میدان بدون رهبر باشد !؟و در دور مقدماتی با شکست در مقابل تیم های تنکابن و عباس آباد حذف گردد.

ما همواره از باشگاههای خصوصی حمایت کرده و میکنیم و دیدید که در طول سال از باشگاه ایران زمین و شخص محمدی خواه بخاطر زحمات  و دانش والیبالی اش حمایت کردیم اما باشگاه خصوصی ای که خود محور باشد  و هیچ تعاملی با دیگر مربیان و اعضای هیئت والیبال  نداشته باشد و مربی آن هیچکس را در حد و اندازه های خود نداند نمی تواند در اعتلای والیبال شهرش نقش برجسته ای را ایفا نماید  .

این حق والیبال تنکابن نیست که در مرحله مقدماتی قهرمانی استان حذف شودچرا که پتانسیل والیبال تنکابن و شهرهای توابع آن همچون نشتارود ،خرم آباد و شیرود فرا تر از دیگر شهر های استان میباشد اما متاسفانه کمیته بانوان در این سالها نتوانسته حواشی مربوط به بانوان را جمع و جور کند  ، کانون ها و باشگاههای خصوصی بانوان تنکابن  نوپاه هستند و به تنهایی توانایی  شرکت در مسابقات قهرمانی و لیگ استان را ندارند ،این کانونها حداقل باید دو سال در قالب یک تیم منتخب وارد میدان های مهم شوند تا بازیکنان آن ضمن کسب تجربیات لازم  از مسابقات و با آمادگی جسمانی و چابکی  در قالب دو باشگاه خصوصی که ظرفیت و توان شهرستان تنکابن میباشد ،پا به عرصه لیگ استان بگذارند .

نمونه بارز یک کمیته بانون موفق مدیریت خوب کمیته بانوان عباس آباد و یکی شدن تیم های بانوان کلارآباد ،سلمانشهر و عباس اباد بود که در قالب یک تیم منتخب و با اتحاد و همدلی مربیان باعث شد  ضمن کسب مقام نخست مرحله مقدماتی  ، به مرحله بعدی راه پیدا نمایند .

 

 نتایج مسابقات :

تنکابن 2 نوشهر 0

عباس آباد 2 ایران زمین 0

نور 1 ایران زمین 2

تنکابن 1 عباس اباد 2

نور 1 عباس آباد 2

نور 2 تنکابن 1

ایران زمین 1 تنکابن 2

تیم های عباس آباد و نور به مرحله بعد صعود کردند .

26بهمن 1393

 

 

 

 

نویسنده: adminدیدگاهها 7

 1. مجید

  سلام
  میخواستم از خانم شیخ الاسلامی که واقعا زحمت زیادی میکشن تشکر کنم…
  والیبال بانوان کلاراباد و متل قو رو احیا کردن

 2. fivb

  اولا تو نه شما دوما من خودم مربی ام مربی اگه مربی باشه کار نادرست رو واسه شاگرداش ممنوع میکنه مگه خود مربی هم بخواد اون کار انجام شه؟؟؟ من کدوم حرفم دروغ بود؟؟؟ فتنه بین کی!؟ تو هییت همه باهم عالی کار میکنن اون که اضافه بود رفت، ما بی صبرانه منتظر ماه شما میمونیم

 3. محمودی -a

  خانم fivb تماشا چی ازاد به تشویق .چه ربطی به مربی داره؟تو یه ذره یاد بگیر دروغ نگی و فتنه اندازی نکنی واگرنه ما تو این بازیها خیلی چیز ها دیدیم!!!رفتارهای غیر ورزشی …به مرور زمان مشخص می شه و ماه پشت ابر نمی مونه.صبر کن و ببین..

 4. fivb

  مربی که به بچه هاش یاد بده تیم مقابل همشهریشو تشویق کنه مربیه ایا ؟؟؟؟؟ واسم جالبه مربی های بزرگی که هیچ وقت نمی باختن این تیمارو به عنوان کمک مربی همراهی می کنن

 5. محمدی

  مشک آن است که خود ببوید نه عطار بگوید!.این روزها همکاری با دروغ و ریا وحقه بازی وخلاف مقرارت یعنی تعامل.وقتی تفاوت پراید با پرادو رو نمی دونن آدم چقدر باید حرف بزنه…..واقعا” محیط وارونه خسته کننده ای است اینجا.هرکه براش شرایط نفعی نداشته باشه از دیگری بد می گه.

 6. یه بنده خدا

  مشکل ما نیستیم این برنامه های استان هستش یه سال جوان و نوجوان ..یه سال امید و جوان ..یه سال مینی..ما نفهمیدیم والا کدوم رده رو با هم بزاریم کار کن که در مسابقات مچ باشن با هم ….چند سال میبریم یه سال هم میبازیم …مهم شرکت کردن و کسب تجربه هست واسه کسایی که اولین بار در اینگونه مسابقات شرکت میکنند …البته امید وار هستیم با مدیریت و درایت خانم اعتمادی که بهترین گزینه برای نایب ریسی بودند شاهد برنامه های اساسی باشیم که صد در صد هم همینطور هست..

 7. شیخ الاسلامی

  لطفا خبر کاذب ندید به جای این حرف ها چرا از تیم عباس آباد بیشتر نمینویسید هیچ ربطی به اختلاف نداشت در ضمن تیم عباس آباد از تمام تیم ها میانگین سنی کمتر دارد و بازیکنان از 77 به بالا بودند با وجود این که تیم های دیگر از 74 تا 76 هم داشتند این اولین بار نبود که تیم های شهسوار مغلوب این تیم شدند در هفته گذشته قهرمان نوجوانان شدند .در مسابقات کلار آباد تیم ایران زمین با نتیجه 2بر صفر امتیاز زیر 15و تیم شهسوار چند ماه گذشته مجدد مغلوب این تیم شد، لازم به ذکر است 4 تا از بازیکنان ایم تیم پارسال به اردوی ملی دعوت شدند. خانم زهرا علی زاده از متل قو از 500 نفر انتخابی تا ریزش 20 تا ماندنی شده بود که بدلیل شهرستانی بودن انتخاب نشد. متشکرم مربی متل قو شیخ الاسلامی

لینکهای به این مطلب

 1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی