تماس با ما

عارف باقرزاده و شاهین شهروز در مسابقات محلات رامسر

عارف باقرزاده و شاهین شهروز در مسابقات محلات  رامسر
ارسال شده توسط admin در تاریخ 6 مارس 2015 | اخبار والیبال رامسر
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

مسابقات والیبال محلات رامسر که با شرکت شش تیم از هفته گذشته در روستای گالش محله جنت رودبار رامسر  آغاز شده بود شب گذشته با قهرمانی تیم عارف باقر زاده به پایان رسید .

فینال این مسابقات شب گذشته درحضور علاقهمندان  و طرفداران پرشمار دو تیم روستای گالش محله جنت رودبار رامسر و تیم عارف باقرزاده برگزار شد و در پایان تیم عارف باقرزاده ملی پوش اسبق کشورمان توانست با نتیجه سه بر یک بر تیم گالش محله غلبه نماید .

شاهین شهروز عضو دو سال پیش تیم ملی نوجوانان کشورمان ،حسین آرمویی ، محسن سفید آبی از بهترین های تیم گالش محله رامسر در فینال بودند و آرش رامسری و عارف باقرزاده با تجربه هم توانستند تیمشان را قهرمان این دوره از مسابقات نمایند .

تیم دهیاری شاهمراد محله که با بازیکنای خوب خود همچون مهدی جعفرپور و پیمان موزونی توانسته بودند در دور مقدماتی بر تیم عارف باقرزاده غلبه نمایند و به مرحله یکچهارم  این مسابقات راه یابند  در این مرحله به مصاف تیم گالش محله میزبان مسابقات رفتند که با در خشش شاهین شهروز و محسن سفیدآبی  بازیکنان  گنبدی و نشتارودی این تیم بازی را با نتیجه 3بر یک واگذار کردند و از رسیدن به فینال باز ماندند  .

 

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی