تماس با ما

پایگاه استعدادیابی والیبال ساحلی در عباس آباد دایر می گردد

پایگاه استعدادیابی والیبال ساحلی در عباس آباد دایر می گردد
ارسال شده توسط admin در تاریخ 4 مه 2015 | اخبار والیبال مازندران, عباس آباد
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

هیئت والیبال شهرستان عباس اباد با همکاری و هماهنگی های لازم با شهرداری این شهر توانست والیبال ساحلی خود را صاحب دو الی سه زمین مخصوص مسابقات کند .

در همین رابطه دبیر هیئت والیبال عباس اباد گفت :دوسال پیش با اینکه سمتی در والیبال عباس اباد نداشتم ،اما همواره چشمم  بدنبال سواحل زیبای عباس بود و همیشه دوست داشتم این مکان وسیع را پایگاه استعدادیابی منطقه غرب مازندران نمایم و حالا خوشحالم که توانستم به هدفم نزدیک شوم .

محمدپور در ادامه گفت:رحیم آبایی از بزرگان والیبال ساحلی مازندران از عباس اباد  میباشد و ما قطعا از تجربیات ایشان در والیبال ساحلی استفاده خواهیم برد ، اما تمام سعی و تلاشمان این است از  بزرگان ساحلی گیلان برای استعدادهای این منطقه کمک بگیریم .

وی افزود : سلمانشهر یکی از شهرهای  تابعه شهرستان عباس ابادهم از سواحل خوبی برخوردار میباشد  و  ما بدنبال این هستیم که یک پایگاه دیگر در سلمانشهر دایر کنیم ،شهرستان عباس اباد پتانسیل برگزاری مسابقات کشوری را هم دارد اما ما سعی داریم در وهله اول میزبانی قهرمانی استان را تجربه کنیم آن هم در رده جوانان چرا که جوانان ساحلی باز خوبی در این منطقه داریم.

ما  در ادامه، مسابقات مینی والیبال چهار جانبه را در دستور کارهایمان داریم چرا که بعد از امتحانات خرداد متولدین 11/10/81 باید در قهرمانی مینی والیبال مازندران شرکت نمایند ،این مسابقات روز پنج شنبه هفدهم اردیبهشت با شرکت تیم های چالوس عباس اباد ، سلمانشهر و نشتارود در سالن عباس اباد برگزار میگردد ضمن اینکه یک مسابقه دوستانه در همان روز بین نوجوانان نشتارود و عباس اباد انجام خواهد گرفت .

 

تاریخ انتشار 14اردیبهشت 1394

 

IMG_3861

IMG_3865

IMG_3867

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی