تماس با ما

آغاز مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان عباس آباد

آغاز مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان عباس آباد
ارسال شده توسط admin در تاریخ 14 جولای 2015 | عباس آباد
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

با همت و تلاش اسفندیار صادقی نایب ریس محترم هیئت والیبال شهرستان عباس اباد و اعضای این هیئت  ،مسابقات والیبال جام رمضان با شرکت 5 تیم از روز گذشته آغاز گردید .

در اولین روز مسابقات  تیم های خوب نشتارود و عباس اباد الف رودروی همدیگر قرار گرفتند و در پایان و در یک دیدار نفسگیر و پرهیجان تیم والیبال عباس اباد الف توانست با نتیجه 2بر یک از سد تیم نوجوانان نشتارود بگذرد .888888

 

IMG_4379[1]

در دیدار دوم تیم های سلمانشهر الف و عباس اباد ب مقابل هم صف ارایی کردند و در نهایت تیم سلمانشهر با درخشش پوریا احمدی و دیگر بازیکنان این تیم توانستند با نتیجه 2بر صفر بر حریف خود غلبه نمایند .

نکته جالب توجه شروع این مسابقات حضور جناب معصومی مشاور و ریس دفتر دکتر شریعت نژاد نماینده محترم شهرستانهای رامسر ،تنکابن و عباس اباد به همراه دکتر رودبارکی و اسفندیار صادقی در سالن مسابقات بود که باعث دلگرمی بازیکنان مربیان و برگزار کنندگان این مسابقات گردید .

در ادامه این مسابقات و در دور دوم و از فردا تچهارشنبه 24تیرماه تیم های سلمانشهر الف و عباس اباد الف به دیدار هم میروند و تیم های سلمانشهر ب و عباس اباد ب روبروی هم صف ارایی خواهند نمود ،وتیم نشتارود در دور دوم استراحت میکند .

تاریخ انتشار 23تیر ماه 1394

نویسنده: adminدیدگاهها 2

  1. admin

    دوست عزیز یکم صبر و تحمل داشته باش

  2. مهران

    سلام تست گیری واسه تیم منتخب جوانان استان چه زمانیه؟مسابقاتش کی شروع میشه چه کسایی میتونن شرکت کنن ادرسش کجاست؟ممنون منتظر جوابتون هستم

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی