تماس با ما

سعید شیرودی /کاله امسال هم پتانسیل قهرمانی دارد

سعید شیرودی در حال اسپک با لباس پیشگامان
ارسال شده توسط admin در تاریخ 15 آگوست 2015 | اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

سعید شیرود در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران اظهار کرد: کاله امسال هم پتانسیل بالایی برای کسب مقام دارد.

وی با ابراز خوشحالی از حضورش در کاله اذعان کرد: خوشحالم که به تیم استانم کاله پیوستم چرا که هر بازیکنی دوست دارد در تیم استان خود بازی کند و من هم از قاعده مستثنی نیستم و با توجه به بازیکنان بومی و خوبی مثل علی شفيعی و رضا قرا و سایر بازیکنان جذب شده مطمئنا تیم خوبی خواهیم داشت.

 

وی در پاسخ به این سوال که لیگ آینده را چطور ارزیابی می‌کند، بيان کرد: لیگ پیش رو بسیار با کیفیت خواهد بود چرا که بازیکنان در چند تیم مختلف نظیر کاله، پیکان، بانک سرمایه، شهرداری ارومیه و پخش شده‌اند و مطمئنا سطح بازی‌ها بالا خواهد رفت.

ملی‌پوش سابق تیم ملی کشورمان در بخش دیگری از سخنان خود درباره بازیکنان جذب شده کاله و اینکه آیا با این بازیکنان کاله می‌تواند نتیجه خوبی بگیرد، گفت: قطعا امسال کاله تیم خوبی خواهد داشت چرا که تک تک بازیکنان جذب شده توانایی بالایی دارند و من به همه آن‌ها ایمان دارم و شک ندارم که تیم خوبی خواهیم داشت.

شیرود همچنین خود درباره همکاری با بهروز عطایی افزود: عطایی از مربیان خوب و حرفه‌ای کشورمان است که مطمئنا با حضور کنار ایشان من هم مي‌توانم مطالب جدیدی یاد بگیرم ضمن اینکه اکثر والیبالیست‌های کشورمان آرزوی کار کردن با این مربی را دارند.

والیبالیست اهل منطقه شیرود تنکابن خاطرنشان کرد: با توجه به لیست تیم چند بازیکن خوب دیگر هم جذب خواهد شد و ما با این تیم امیدواریم بتوانیم مقامی درخور شان هواداران کاله به دست بیاوریم.

تاریخ انتشار 24مرداد1394

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی