تماس با ما

بازی های زیبای نشتارود در مسابقات قهرمانی میدی والیبال(چهارنفره) مازندران

بازی های زیبای  نشتارود در مسابقات قهرمانی  میدی  والیبال(چهارنفره) مازندران
ارسال شده توسط admin در تاریخ 16 آگوست 2015 | اخبار والیبال نشتارود
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

جمعه گذشته مسابقات میدی والیبال (چهارنفره )قهرمانی استان مازندران به پایان رسید و تیم های دانشگاه شمال آمل ،بندپی بابل ،کانون قلی نژاد آمل و تکاب آمل به مرحله نهایی این مسابقات راه پیدا کردند .

در منطقه غرب استان تیم های الف ،ب  از تنکابن ،کانون والیبال  نشتارود ،چالوس ،نوشهر محمود آباد ،دانشگاه شمال ،تکاب،کانون امیدی،بندپی بابل و بابلسر حضور داشتند که تیم ها در  چهارگروه 3تیمی  به مصاف هم رفتند .

تیم کانون والیبال نشتارود که از خرداد 92 شکل گرفته در بازی نخست خود توانست بر تیم چالوس غلبه نماید و در دیدار دوم  و جهت تعین سرگروهی به مصاف تیم مقتدر بندپی بابل رفت ،در این بازی بازیکنان بی ادعای نشتارود در یک بازی بسیار زیبا و پرهیجان با امتیاز 14-16 و 15-13 بازی را به بابلی های باتجربه واگذار کردند تا بعنوان تیم دوم گروه به مصاف تیم بلند بالای دانشگاه شمال امل برود .

IMG_4502[1]تیم نشتارود

تیم بندپی بابل

تیم بندپی بابل

دور دوم این مسابقات که بصورت حذفی برگزار شد تیم نشتارود به مصاف دانشگاه شمال رفت و در ست اول و دوم این دیدار پابه پای بازیکنان بلند قد املی تا امتیاز 13 -13 پیش رفتند  اما در پایان شاگردان علیرضا سلیمانی توانستند ضمن شکست تیم خوب نشتارود بعنوان یکی از تیم های برتر این مسابقات به همراه بندپی بابل .،کانون امیدی ،تکاب امل به مرحله بعدی این مسابقات صعود کنند .

دانشگاه شمال امل

دانشگاه شمال امل

در دیدار دوم هم تیمهای  بند پی بابل  و  تنکابن الف به مصاف هم  رفتند  و در نهایت تیم بابل با اقتدار و با نتیجه 15-3 و 15-5 از سد تنکابن گذشت .

قابل ذکر است  نشتارود با کمتر از ده هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای تابعه تنکابن میباشد که تیم فوتبال ان در لیگ برتر استان با نام شهرداری نشتارود حضور دارد .

تاریخ انتشار 25مرداد1394

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی