تماس با ما

براستی راز موفقیت والیبال آملی ها در چیست ؟

براستی راز موفقیت والیبال آملی ها در چیست ؟
ارسال شده توسط admin در تاریخ 19 آگوست 2015 | اخبار نونهالان, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

مرحله اول مسابقات میدی والیبال (چهارنفره)متولدین 1381 قهرمانی مازندران هفته گذشته به پایان رسید و چهار تیم آملی و سه تیم از شهرستان بابل و یک تیم از قائمشهر توانستند جواز ورود به مرحله نهایی  این مسابقات را دریافت نمایند .

با توجه به این اوصاف و صعود 7تیم از دو شهرستان والیبال خیز مازندران  ، این  سوال در ذهن اکثر  دوست داران والیبال پیش می آید  که آیا براستی آمل و بابل قطب والیبال مازندران هستند ؟؟ایا والیبال مازندران فقط و فقط در این دو شهر خلاصه میگردد؟؟.

همه کارشناسان و اهل فن  و مربیان با تجربه به درستی میدانند که مازندران چشمه جوشان استعدادهای ورزشی به خصوص رشته پرطرفدار والیبال میباشد و سوای این دو شهرستان بزرگ والیبال خیزدر جای جای دیگر این استان هم جا برای رشد و شکوفایی  استعدادها وجود دارد ،اما چگونه باید از این استعدادها بهره گرفت و آنها را به مرز آمادگی و مسابقات رساند باید این مقوله مهم را در عشق و علاقه روسای هیئت ها و مربیان ،خود بازیکن و  حتی پدر مادرهای مستعدین  جستجو کرد .

چراکه اگر مدیرشهری یا شهرستانی مثبت اندیش نباشد!؟ و یا  وقت کافی برای رتق و فتق امور محوله نداشته باشد و نتو اند کمیته آموزش و استعدادیابی  خود را کنترل کند و از مربیان برنامه نخواهد و  تنها هدفش چسبیدن به میز ریاست باشد   و یا اگر مربی فقط و فقط بخاطر شهریه به یک مستعد نگاه کند ،طرح درس نداند و مسولی از وی برنامه نخواهد و نتواند بازیکنان را در مسابقات داخلی  آبدیده کند و یا خود بازیکن و خانواده اش تنها بدنبال پر کردن اوغات فراغت بچه اش باشد ،خروجی اش ان میشود که در مسابقات مینی والیبال قهرمانی استان از شهرستانهای صاحب والیبال در مقابل حریفانشان آن هم با  نتایج تاسف بار دیدم  .

براستی راز موفقیت املی ها و والیبال  شهرستان بابل در چیست ؟

مگر غیر از آن است که هر ساله آملی ها دو لیگ داخلی برای مینی والیبال شان برگذار میکنند، مربیانشان به تب و تاب میافتند و رقابت دیدنی میگردد و پدر مادرها در سالن ها پیگیر والیبال فرزندانشان هستند و   بچه میداند که هزاران چشم و قلب بدنبال موفقیت او هستند ، و ثمره تلاش و کوشش هیئت های والیبال امل و بابل و کانون های زیر پوششان  و خروجی آن صعود چهار تیم از آمل و سه تیم از بابل از دو منطقه  به مرحله دوم قهرمانی استان مازندران می شود .

http://volleyballmm.ir/?p=16689

  23 تیم در مسابقات مینی والیبال آمل   http://volleyballmm.ir/?p=15937

شرکت 19 تیم در مسابقات مینی والیبال بابل http://volleyballmm.ir/?p=17166

دومین دوره مسابقات مینی والیبال در شهرستان تنکابن برگزار گردید !! http://volleyballmm.ir/?p=15903

 

نویسنده :وثوق محمدپور 29مرداد1394

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی