تماس با ما

نمایندگان مازندران قهرمان ونائب قهرمان مینی والیبال کشور شدند

نمایندگان مازندران  قهرمان ونائب قهرمان مینی والیبال کشور شدند
ارسال شده توسط admin در تاریخ 2 سپتامبر 2015 | اخبار نونهالان, اخبار والیبال آمل, اخبار والیبال کاله, اخبار والیبال مازندران, اخبار والیبال نشتارود
داغ:


خبرگزاری والیبال مازندران

مسابقات مینی والیبال قهرمانی کشور یادواره مرحوم حسین معدنی از روز یکشنبه نهم شهریور با شرکت 104تیم از سراسر کشور در مجموعه ورزشی دانشگاه پردیسان شهید عباسپور حکیمیه تهران برگزار شد و در نهایت تیم های کاله ب و دانشگاه شمال آمل با شکست دادن تمامی رقبای خود به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی  این دوره از مسابقات رسیدند .

مهمترین و حساس ترین مسابقه این دوره از مسابقات بین  دو تیم همشهری دانشگاه شمال آمل و تیم مینی والیبال کاله آمل در مرحله حذفی (16 تیمی )برگزار شد،که درنهایت شاگردان علیرضا سلیمانی موفق شدند بر حریف صاحب نام خود به برتری برسند .

IMG_4568[1]

تیم خوب و یکدست کاله که قبل از مرحله حذفی با اقتدار کامل توانسته بود بر حریفان خود  غلبه نماید در مرحله دوم حذفی و در مقابل  دانشگاه شمال اسیر بازی خوب بازیکنان این تیم شد و در عین ناباوری از گردونه این رقابتها کنار رفتند .

در تیم کاله  رضا نائیجی و ارش نظری بازیکنان  اینده دار آملی و در تیم دانشگاه شمال شادمان محمدی ،فتحی و امیر رضا اولادی از بهترین های ایندوره از مسابقات بودند .

تیم کاله ب که تمامی بازیکنان آن از بندپی تشکیل شده بود با هدایت خوب نصیری نژاد توانست باغلبه بر تیم های مدعی همچون گلستان و تهران  و سایر تیم های همگروه خود پا به مرحله نهایی بگذارد و در نهایت ،ضمن شکست همشهری خود در فینال سکوی اول این مسابقات را از آن خود نمود .

تیم های خوب و یکدست باریچ اسانس کاشان و سفیر رشت جهت کسب مقام سومی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم خوب کاشان توانست از سد حریف خود بگذرد.

قابل ذکر است  در این دوره از مسابقات 104 تیم شرکت داشتند و  تیم های کاله الف و ب ،دانشگاه شمال (کانون علیرضا سلیمانی )نشتارود و نکا نمایندگان مازندران بودند .

تیم نشتارود با 4 پیروزی و یک شکست و تیم کاله با پنج پیروزی و یک شکست و تیم نکا با یک پیروزی و دو شکست به کار خود در این مسابقات  پایان دادند .

IMG_4567[1]

 

IMG_4571[1]

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی