تماس با ما

حشمت الله امیدی از والیبال دهه 60 میگویید

حشمت الله امیدی از والیبال  دهه 60 میگویید
ارسال شده توسط admin در تاریخ 7 سپتامبر 2015 | اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبر گزاری والیبال مازندران

حشمت اله امیدی ، بازیکن ارزنده سالهای نه چندان دور و عضو تیم ملی جوانان کشور بوده و هماکنون و  به واسطه عشق و علاقه وافری که به این رشته دارد  آکادمی والیبال امیدی  را در شهرستان والیبال خیز آمل راه اندازی کرده تا تجربیات خود را به نسل اینده  انتقال دهد و همچنین  نامبرده مسولیت  کمیته فنی و ارزیابی هیئت  والیبال  بسیج مازندران را نیز عهده دار  میباشد .

جوان رعنای والیبال دهه 60 را در تنگنا قرار دادیم تا از خاطرات گذشته برایمان بگوید  :

حشمت الله امیدی متولد 1347 اهل شهرستان آمل هستم ،والیبال را از سال 1363 بطور جدی و  با پشتکار زیاد شروع کردم  ،شرکت در مسابقات آموزشگاهها و قهرمانی مازندران آغاز کارم بوده و خیلی زود و در سال 1364 به عضویت تیم ملی جوانان در آمدم ،اما از شانس بد من که قرار بود در مسابقات قهرمانی اسیا به تایلند  بریم تیم ملی انصراف داد  .

در سال 1366 به مسابقات اسیایی اندونزی رفتیم و در سال 67 با تیم ارتش به مسابقات ارتشهای جهان به کشور ایتالیا اعزام شدیم  که در آن مسابقات جزء 12 بازیکن برتر جهان شدم و بعد از ان هم به مسابقات جهانی ژاپن رفتم .

چهار دوره متوالی قهرمان جوانان ایران و ستاره مسابقات شدم و چندین قهرمانی بزرگسالان کشور را در کارنامه ام  دارم ، تنها شهرستانی بودم که در سال 1369در منتخب تهران که یازده ملی پوش داشت حضور داشتم .

با تیم مازندران در تورنمت ترکمنستان هم شرکت داشتم .

و حتی از تیم های پروجا ایتالیا و باشگاهی در ژابن پیشنهاد داشتم که بخاطر پدرم جواب رد بهشان دادم.

 

من و خلیل بورشیخ جزء اولین نفراتی بودیم که در غالب تیم ملی به اولین دوره مسابقات ساحلی اسیا در کشور بحرین رفتیم .

جانبازان مازندران ،فجر آمل ،فجر تهران،پاس تهران ،تیم هایی بود که در آن بازی کردم  و بنا به توصیه مرحوم پدرم بقیه عمر ورزش ام را در آمل گذراندم.

 

 

 

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی