تماس با ما

جلسه هم اندیشی کمیته بانوان هیئت والیبال قائمشهر برگزار گردید

جلسه هم اندیشی کمیته بانوان  هیئت والیبال قائمشهر برگزار گردید
ارسال شده توسط admin در تاریخ 17 سپتامبر 2015 | اخبار والیبال قائمشهر
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

24شهریور   جلسه هماهنگی اعضایی کمیته بانوان هیئت والیبال قائمشهر در حضور حسین اولادی ریاست محترم این هیئت برگزار گردید  .

خانم زهره اعتمادی  که در هیئت والیبال استان مازندران بعنوان نایب ریس نقش برجسته ای را در کمیته بانوان ایفا میکند  در قائمشهر هم بعنوان نایب ریس حضوری فعال داردودراین جلسه  به  حضور مربیان بانوان در کلاس های آموزشی استان تاکیدکردو گفت : اگر ما میخواهیم دروالیبال بانوان در سطح استان و یاحتی کشور موفق باشیم باید  مربیان ما از دانش کافی این رشته بهره مند باشند و تنهاراهکار این معضل شرکت بانوان مادر کلاسهای مهم آموزشی  که در استان و کشور برگزار میگرددمیباشد .

IMG_4596[1]

حسین اولادی ریاست محترم هیئت والیبال شهرستان قائمشهر هم طی ایراد سخنانی گفت :در ابتدا باید از  اقای مجیدلشگری عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان که قبول زحمت فرمودند و مسولیت مهم دبیر هیئت شهرستان را قبول کردند تشکر ویژه نمایم قطعا ما از تجربیات ایشان جهت اعتلای والیبال در قائمشهر استفاده لازم را خواهیم برد .

بعد از آن اولادی به نقش مهم مربیان و داوران بانوان درکانونها و کسب تجربه از مسابقات مهم  پرداخت و افزود:تمامی سعی وتلاش ما در قائمشهر این است که در کانونها از افراد تحصیل کرده و باتجربه و به دانش روز والیبال بهره کافی  داشته باشند .چراکه راز موفقیت بچه های ما در داشتن کانون های بابرنامه وهدفمند میباشد که الحمدالله در قائمشهر ما از این نعمت برخوردار هستیم .

IMG_4597[1]

در پایان  اولادی به موفقیت های چشمگیر والیبال در رده های مختلف سنی در شش ماهه اول سال هم در بخش پسران و هم در بخش دختران اشاره کرد و گفت :ماه پیش پسران ما در رده سنی 81خوش درخشیدند وتوانستند جزو چهار تیم برتر مازندران قرار گیرند و در ادامه و در معیت تیم دانشگاه شمال آمل به مقام دوم کشور رسیدند و مایع افتخار شهر و استانمان شدند.

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی