تماس با ما

مرحله نهایی زیر گروه کشور در قزوین برگزار خواهد گردید

مرحله نهایی زیر گروه کشور در قزوین برگزار  خواهد گردید
ارسال شده توسط admin در تاریخ 23 فوریه 2016 | اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال مازندران, نکاء
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

مرحله نخست مسابقات والیبال زیر گروه کشور هفته گذشته به پایان رسید و از گروه اول این مسابقات ، شهید طالعی بابلسر و نکاء مازندران ، سیاوش سام فردیس و سپهر الکتریک قزوین از گروه دوم ، مناطق نفت خیز جنوب و شهرداری کرمانشاه از گروه سوم و صدر یزد و شهرداری مهاباد از گروه چهارم به مرحله پایانی این دوره از مسابقات راه پیدا کردند .
تیم های والیبال جهش نکا وشهید طالعی بابلسر که ازگروه سرسخت مازندران و با برتری مقابل تیم های خوب آریا تنکابن و بازرگانان فریدونکنار و همچنین نماینده والیبال آق قلا به مرحله دوم این مسابقات صعود کردند ، نهم اسفند در قزوین به مصا ف رقبای خود خواهند رفت .
در دور دوم این مسابقات ، 8تیم راه یافته از جهار منطقه کشور ، در دو گروه چهار تیمی قرار گرفتند وبعد از انجام مسابقات مقدماتی دو تیم از هرگروه به مرحله پلی آف راه پیدا میکنند .
تیم والیبال شهید طالعی بابلسر در گروه اول و برای رسیدن به مرحله پلی اف با تیم های سپهر الکتریک قزوین ،مناطق نفت خیز جنوب و شهرداری مهاباد همگروه شد و جهش نکا دیگر نماینده خوب والیبال مازندران در گروه دوم به مصاف تیم های سیاوش سام فردیس، شهرداری کرمانشاه و صدر یزد میرود .
4اسفند 1394

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی