تماس با ما

دو آکادمی والیبال در مازندران مجوز فدراسیون را دریافت کردند

دو آکادمی  والیبال در مازندران مجوز فدراسیون را دریافت کردند
ارسال شده توسط admin در تاریخ 8 مارس 2016 | اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی در مراسم اهدای مجوز آکادمی های والیبال که عصر سه شنبه در فدراسیون والیبال برگزار شد، افزود: موسسان آکادمی باید تلاش کنند که در آکادمی ها حضور داشته باشند و اینگونه نباشد که تنها نام آنان بر روی مجوز ها باشد و نظارتی بر روند آموزش در این مراکز آموزشی نداشته باشند.
وی با بیان اینکه بحث اخلاقی نیز برای فدراسیون والیبال اهمیت زیادی دارد، گفت: اگر آکادمی ها در این حوزه فعالیت مناسبی داشته باشند، بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم های ملی که در آینده ماحصل تلاش آکادمی های والیبال خواهند بود، در زمینه اخلاقی نیز شرایط ایده آل خواهند داشت.
رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: آموزش ها در آکادمی ها نباید جنبه سرگرمی داشته باشند، بلکه باید بر اساس برنامه های تدوین شده از سوی کمیته استعدادیابی باشد و جنبه تخصصی کار حتما رعایت شود. باید طوری برنامه ریزی کنیم که موفقیت مان در المپیک 2024 و 2028 تضمین شود.
داورزنی با یادآوری اصول و اساسنامه تاسیس آکادمی ها گفت: این موراد حتما باید رعایت شود و در غیر این صورت مجوز آکادمی ها تمدید نخواهد شد.
رئیس فدراسیون والیبال در پایان ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک آکادمی های والیبال ایران تامین کننده بازیکنان تیم های ملی در رده های سنی مختلف باشند و بتوانیم طلای ناب که همان استعداد های کشور هستند را در زمان مناسب خود استخراج کنیم.
مراسم اهدای مجوز آکادمی های والیبال عصر امروز در فدراسیون والیبال برگزار شد و 40 مجوز تاسیس آکادمی به موسسان اهدا شد .
در این همایش آکادمی های امیر از قائمشهر به  مدیریت حاج حسین اولادی و سرفرازان پارس ازشهرستان آمل  به مدیریت  علیرضا سلیمانی ازفدراسیون والیبال  کشورمان  مجوز  دریافت نمودند .

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی