تماس با ما

جوانان کاله مغلوب تیم نور شد

جوانان کاله مغلوب تیم نور شد
ارسال شده توسط admin در تاریخ 12 مارس 2016 | اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

هفته دوم مسابقات لیگ جوانان استان مازندران (منطقه غرب )روز گذشته در سالن شهید غلامیان روستای مقریکلای بابلسر برگزار شد ودر حساس ترین این مسابقات تیم شهرستان نور موفق شد با نتیجه نزدیک 2بر یک از سد حریف سر سخت خود کاله آمل بگذرد .

در این بازی  زیبا و پرهیجان تیم کاله علی رغم پیروزی در ست نخست در دو ست پایانی بازی را با نتیجه نزدیک به حریف قدر خود واگذار کرد .

تیم والیبال شهرستان نور با هدایت خوب نقی ذکایی و سه بازیکنان با تجربه استان گلستان و یک بازیکن از شهرستان نوشهر و لیبروی آملی خود توانست تیم خوب و مدعی قهرمانی این دوره ازمسابقات را از پیش رو بردارد .

شاگردان نقی ذکایی در بازی دوم خود هم موفق شدند بر تیم خوب چالوس غلبه کنند تا بعنوان تیم اول گروه الف به مرحله حذفی که از 20فروردین آغاز خواهد صعود کنند .

 

تیم خوب وخوش ترکیب چالوس با هدایت خوب رامین مدبر و علی رغم بازی زیبا و پایاپای در مقابل تیم های شهابی آمل و نور وشکست در مقابل این تیم ها بعنوان تیم چهارم گروه الف  میبایست در مرحله حذفی  با تیم اول گروه یعنی عباسی بابلسر روبرو شود .

 

در بازی های روز گذشته تیم های عباس آباد و نشتارود در بازی اول خود موفق شدند بر نماینده تیم سرخرود محمود آباد که در روزهای آخر در گروه ب جای گرفت غلبه کنند تا در مسابقه دوم خود روبروی هم قرار بگیرند .

نمایندگان غرب مازندران در یک بازی بسیار جالب و تماشایی و تماشاگر پسند موفق شدند هر کدام یک ست را از آن خود کنند تا نتیجه بازی به ست سوم یا ست پایانی کشیده شود ،در ست نتیجه دوتیم در یک رالی پایاپای پیش رفتند اما این شاگردان رحیم ابایی مربی تیم عباس آباد بود که با اشتباهات کمتر توانست بر حریف سرسخت خود جوانان نشتارود غلبه کنند .

تیم عباس آباد بعنوان تیم دوم گروه در مرحله حذفی با شهابی آمل دیدار میکند و جوانان نشتارود بعنوان تیم سوم گروه به مصاف تیم کاله آمل خواهد رفت .

قابل ذکر است مسولان تیم چالوس با واریزمبلغ 150هزارتومان به حساب هیئت والیبال استان مازندران اعتراض خود را به بازیکنان غیر مجاز تیم نور اعلام نمودند .

22اسفند 1394

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی