تماس با ما

تیم خوب عباس آباد قربانی کمیته والیبال بانوان استان شد!؟

تیم خوب  عباس آباد قربانی کمیته والیبال بانوان استان شد!؟
ارسال شده توسط admin در تاریخ 12 مارس 2016 | اخبار بانوان, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

تیم خوب جوانان عباس آباد که یکی از تیمهای پرقدرت والیبال مازندران میباشد با بی برنامگی کمیته بانوان استان مازندران از جام قهرمانی دور ماند .

تیم والیبال جوانان شهرستان عباس آباد در مرحله نخست مسابقات لیگ استان موفق شد با اقتدار وبا نتایج مشابه 2- 0   تیم های نور و ایران زمین تنکابن را از پیش رو بردارد   و بعنوان تنها نماینده والیبال غرب مازندران  به مرحله نیمه نهایی  صعود نماید  .

جوانان عباس آبادی در روز پنج شنبه 20 اسفند ، در مرحله نیمه نهایی موفق شدند  با نتیجه 2بر 0 در قائمشهر بر نماینده این شهر غلبه نمایندو به مرحله یکچهارم پا بگذارد  .

عدم برنامه ریزی صحیح کمیته بانوان مازندران باعث شد تا تیم والیبال جوانان عباس آباد به فاصله تنها 14 ساعت بعد از مسابقه  روز پنج شنبه با قائمشهر  و طی طریق مسافت 500 کیلومتری (رفت و برگشت )در صبح روز جمعه  جهت برگزاری مرحله یکچهارم نهایی در آمل حاضر شود !!و با تنی خسته در مقابل تیم بابل قرار گیرد  و با شکست ازاین تیم  شانس مسلم صعود به فینال را ازدست بدهد   .

تیم والیبال شهرستان نور که در مرحله مقدماتی در مقابل دختران عباس آبادی حرفی برای گفتن نداشتن جهت کسب کرسی سوم مازندران در مقابل تیم خسته عباس آباد  قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 3 بر 0 به پیروزی برسد  .

ای کاش  کمیته بانوان استان و شخص خانم اعتمادی که مسول برنامه ریزی مسابقات لیگ استان میباشد واهل شهرستان قائمشهر !؟با کمی تفکر و تعامل اجازه نمیداد تا بازیکنان تیم عباس آباد جهت برگزاری مسابقات خود دچار این  همه مشقت و سختی شوند و آن مقامی که در خور شان بازیکنان این تیم بود با عدم برنامه ریزی صحیح ایشان  از آنها سلب شود .

ضمن اینکه هرگونه توجیه  در برگزاری مسابقات نیمه نهایی و رده بندی و فینال به فاصله یک روز منطقی نیست  و شخص ریس هیئت استان در مقابل این بی برنامگی کمیته بانوان استان باید تصمیمات لازم را اتخاذ نماید .

 

IMG_5163[1]

22 اسفند 1394

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی