تماس با ما

جلال لطیف زاده: لوزانو کارنامه بسیار درخشانی دارد/شهرستان رامسر سرشار از استعداد است

جلال لطیف زاده: لوزانو کارنامه بسیار درخشانی دارد/شهرستان رامسر سرشار از استعداد است
ارسال شده توسط admin در تاریخ 4 آوریل 2016 | اخبار والیبال رامسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

جلال لطیف زاده بازیکن رامسری و اسبق تیم ملی والیبال در گفت و گویی با خبرنگار مازندلیگ در غرب مازندران گفت: تیم ملی والیبال در چند سال اخیر علاوه بر رشد بسیار خوب، نتایج قابل قبولی را کسب کرد و به عملکرد آقای کواچ نمی پردازم و در سال المپیک همه باید دست به دست هم بدهیم و به بازیکنان فعلی تیم ملی و نسل طلایی والیبال ایران امیدوار باشیم که برای اولین بار آرزوی حضور در المپیک را محقق کنند.

وی افزود: آقای لوزانو کارنامه بسیار درخشانی دارند و دکتری علم ورزش هستند و از نظر روحی و روانی صاحب سبک اند و در کنار ایشان خوآن سیچلو نیز کمک آقای ولاسکو بودند و با سبک و سیاق والیبال ما و روحیات تک تک بچه ها آشنا هستند.

لطیف زاده ادامه داد: امیدوارم با کمک رسانه که در سال المپیک نقش بسزایی دارد بتوانیم به هدف بزرگمان یعنی حضور در المپیک ریو دست پیدا کنیم و هدیه بزرگی به جامعه ورزش و والیبال داده شود.

سرمربی حال حاضر تیم نفت تهران اظهار داشت: دوست ندارم در خصوص فدراسیون والیبال صحبت کنم چون کسانی می توانند در مورد فدراسیون صحبت کنند که درگیر کار باشند ولی با توجه به حجم زیاد کارها می شود یک کارنامه قبولی به آقای داورزنی داد ولی فوت رضا ابراهیمی عزیز در اواخر سال گذشته شوک بزرگی به خانواده والیبال کشور وارد کرد.

جلال لطیف زاده افزود: فدراسیون والیبال می توانست لیگ بهتری را به پایان برساند و با توجه به هزینه های سنگین تیم ها و اسپانسر ها متاسفانه دیدار فینال و رده بندی لیگ برتر برگزار نشد و از این جهت نمره قبولی دادن به فدراسیون در سال گذشته سخت است.

وی اذعان داشت: والیبال رامسر سالها در عرصه کشوری و استانی موفق بود و چهره های زیادی چون فرشاد سعیدی، اسفندیار جمالی، فرهاد پیکانی، عارف باقر زاده، ساسان دژآرا، سعید شیرود، عباس پورعسگری و… تحویل جامعه والیبال داده است.

لطیف زاده در ادامه گفت: شهر رامسر و خطه شمال سرشار از استعداد است و کشف و پرورش این استعداد ها نیاز به همبستگی دارد.

وی اظهار داشت: والیبال رامسر با جذب مربیان به روز می تواند نسبت به گذشته پیشرفت کند و در سالهای نه چندان دور با مربیانی چون آقای پیکانی، آذرهوش، افتخاری چهره های خوبی پرورش یافتند و اگر درخواستی از بنده شود با تمام میل و بدون هیچ منتی به این نسل جوان خدمت می کنم.

وی افزود: جا دارد از خانواده کاملا ورزشی خود و آقای افتخاری مربی ارزشمندم تشکر کنم که ایشان علاوه بر اصول والیبال درس اخلاق را به بنده آموختند و در 18 سال حضور در سطح تیم ملی و باشگاهی کارت زردی دریافت نکنم.

بازیکن سابق تیم های هما، فجر سپاه، ساپكو، پيكان تهران، قطعات محوری مشهد رمز موفقیت خود را در سه چیز دانست و گفت: تمرین درست، تمرکز مناسب و پشتوانه خانواده سه رمز موفقیت است و هرکسی برای موفقیت باید اهداف خود را بخش بندی کند و در بخش اول باید هدف کوتاه باشد و سپس کم کم بر اساس پیشرفت هدف نیز باید تغییر کند.

 

وی گفت: جوانان امروزی در زمانی مناسبی قرار دارند زیرا دست یابی به علم و فنون تمرین روز از طریق موبایل و اینترنت به راحتی در دسترس است و استان مازندران نیز می تواند همراه با فدراسیون با ایجاد کانون های والیبال و هم سان سازی تمرینات در سطح کانون ها و استعداد یابی در شهر ها چهره های خوب و نخبه را شناسایی کنند.

جلال لطیف زاده افزود: والیبال ساحلی نیز در رامسر با آرش رامسری بازیکن سابق تیم ملی رشد بسیار خوبی داشته و حتی شاهد برگزاری مسابقات جایزه بزرگ در شهرستان بودیم.

وی در پایان اظهار داشت: عباس پورعسگری هم با آن فیریک بسیار خاص و زبانزد و بازیکن فعلی تیم ملی در سالهای اخیر واقعا رشد بسیار خوبی داشت و عباس نیاز به یک حمایت ملی و ارق شهرمان دارد و باید دست به دست هم دهیم تا عباس پورعسگری از حیثیت والیبال ساحلی ایران، مازندران و رامسر دفاع کند و برایش آرزوی موفقیت دارم.

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی