تماس با ما

سه تیم آملی از گردونه رقابتهای قهرمانی والیبال نوجوانان مازندران حذف شدند

سه تیم آملی از گردونه رقابتهای قهرمانی والیبال نوجوانان مازندران  حذف شدند
ارسال شده توسط admin در تاریخ 16 آوریل 2016 | اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

در ادامه مسابقات قهرمانی کانون های والیبال نوجوانان پسر مازندران و در مرحله حذفی این رقابتها ،  روز گذشته با انجام هشت دیدار در سالن هادی شهر بابلسر پیگیری شد  و در نهایت کانونهای والیبال ساری ،خرم اباد تنکابن ،دلاوران بابل ،هادی شهر ،اولادی قائمشهر ،نوروزی بابل و ستارگان جوان بابل با شکست دادن رقبای خود به مرحله یک هشتم نهایی این دوره از مسابقات راه پیدا نمودند .

نکته قابل توجه و با اهمیت مرحله حذفی  مسابقات قهرمانی نوجوانان مازندران شکست تیم های قدرتمند و با تجربه کاله ،خزاعی و امیدی امل از کانون های  اولادی قائمشهر ، خرم اباد تنکابن ،هیئت ساری بود که موجب تعجب کارشناسان و مسولین  والیبال استان و حاضرین در سالن مسابقات گردید .

در اولین مسابقه صبح دیروز تیم های هیئت ساری و خزاعی امل به مصاف هم رفتند که نماینده والیبال نوجوانان ساری با درخشش بازیکنان با تجربه خود همچون محمد واحد وسینا عرب ودیگر بازیکنان خوب خود ،اولین تیم از شهرستان والیبال خیز آمل و مدعی قهرمانی را از گردونه رقابتها خارج نمودند .

کانون های نوروزی بابل و عباسی بابلسر دومین مسابقه دیروز را برگزار کردند که در نهایت تیم خوب کانون نوروزی موفق شد با نتیجه 2بر 0 از سد حریف خود بگذرد.

اوج مسابقه دیروز بین تیم های نوجوانان کاله و خرم اباد تنکابن بود که نماینده والیبال تنکابن با بازیکنان غیر بومی خود موفق شد با نتیجه 2بر1 در مقابل نوجوانان کاله به برتری برسد .

شاگردان طالبی در آخرین مسابقه مرحله مقدماتی با تقویت تیم خود معادلات را برهم زد و ضمن شکست تیم رضایی آمل که هدایت آن بعهده حشمت آقایی بود بعنوان تیم چهارم گروه  به مرحله حذفی صعود کرد و در این مرحله به مصاف کاله آمل که در گروه خود مقام اول را کسب نموده بود رفت و توانست با  حذف تیم کاله شگفتی این دوره از مسابقات را رغم بزند و در واقع خرم اباد تنکابن توانست دو تیم از آمل را حذف کند و لقب گربه سیاه تیم های آملی را از آن خود نماید .

بعد از آن کانون های عباس اباد و دلاوران بابل در یک دیدار نزدیک و تماشایی به مصاف هم رفتند که نماینده والیبال عباس اباد علی رغم بازی درخشان پژمان نوتج سرعتی زن بلند قامت وبا اخلاق خود و کسب 30 امتیاز این بازیکن  در حمله و دفاع  ، نتوانست بر شاگردان با تجربه علی نصیری نژاد غلبه کنندو بازی را با  نتیجه 2بر 1 واگذار و از گردونه رقابتها خارج شدند .

پنجمین بازی دیروز که حاضرین در سالن را به تحسین و تمجید وا داشت  پیروزی مقتدرانه آکادمی اولادی بر کانون امیدی با نتیجه 2بر 0 بود ،حاج حسین اولادی وحشمت الله امیدی که از قهرمانان ادوار گذشته و مایه افتخار والیبال مازندران و ایران بودند  و در تیم ملی جوانان کشورمان حضوری برجسته داشتند ،  این بار و در لباس مربیگری رودررویی هم قرار گرفتند که تیم قائمشهر با تدبیر خوب اولادی ضمن شکست نماینده والیبال امل به مرحله یک هشتم نهایی این رقابتها پا گذاشت .

حساس ترین بازی مرحله حذفی  بین تیم های نوجوانان چالوس و هادی شهر میزبان این رقابتها برگزار شد که نماینده خوب غرب مازندران علی رغم میانگین قدی بالا و پیروزی مقتدرانه در ست اول نتوانست بر تیم خوب و جنگنده هادی شهر که از حمایت تماشاگران و امتیاز میزبانی بهره میبرد غلبه کنند  وبا شکست در ست های دوم و سوم  از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند.

آخرین بازی دیروز با شکست ناباورانه تیم قدرتمند نکا توام بود که این شکست سخت و سنگین را شاگردان نیما فرخ منش و صابر و جابر گلی تالاری از مربیان خوب و زحمت کش بابل به نماینده والیبال شهرستان نکا تحمیل کردند.

هدف تنکابن هشتمین تیمی بود که به مرحله نیمه نهایی صعود کرد این تیم در مسابقات هادی شهر حضور نداشت و با توافق کمیته مسابقات استان و در دیداری خانگی بر همشهری خود  جسم اندیشه غلبه کرد .

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی