تماس با ما

تاسیس آکادمی والیبال در رامسر

تاسیس آکادمی والیبال در رامسر
ارسال شده توسط admin در تاریخ 22 آوریل 2016 | اخبار والیبال رامسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

جلال لطیف زاده عضو اسبق تیم ملی جوانان کشورمان که ازخطه والیبال خیز رامسر به تیم ملی جوانان کشورمان رسیده ،حالا با فروتنی و متانت و با اشتیاق  جهت کمک به والیبال  شهر و دیارش قدم برداشته تا دانش و تجربیات والیبالی خود را به نونهالان و نوجوانان منطقه انتقال دهد نامبرده در این راه از هیچ کوششی دریغ نمیکند و در سال جدید برای چندمین بار جهت آموزش  ،در سالن کتالم حضور پیدا کرده است .

روز گذشته بنا به درخواست و دعوت هیئت والیبال کتالم رامسر تعدادی از نوجوانان مستعد عباس آباد -نشتارود -تنکابن -کتالم و رامسر در سالن طواف زاده این شهر حضور پیدا کردند  و زیر نظر  جلال لطیف زاده مربی بین المللی و مدرس فدراسیون والیبال کشورمان به تمرین پرداختند .

IMG_0342

هیئت والیبال کتالم رامسر با این فراخوان  و دعوت از جلال لطیف زاده عضو اسبق تیم ملی جوانان  کشورمان ، گامهای مثبتی را جهت شکوفایی مجدد والیبال این شهرستان برداشته است .

زید یحیحی نژاد مسول هیئت والیبال کتالم رامسر در همین رابطه عنوان نمود :قصد ما از این فراخوان ، شرکت در مسابقات سال آینده لیگ نوجوانان مازندران میباشد و حتی بدنبال این هستیم که   در لیگ دسته یک کشور شرکت کنیم ،  بدون شک با همدلی و تعامل دوستان و جذب اسپانسر که در شرف وقوع است به این مهم نائل خواهیم شد .

IMG_0347

وی در ادامه افزود :آقا جلال به والیبال پایه خیلی اهمیت میدهد و  قصد دارد با  کادری قوی و دلسوز  و  تاسیس  آکادمی  ، به  آموزش استعدادهای منطقه بپردازد  تا دین خود را به نوعی به  والیبال شهرش ادا  کند و  در این راستا ما جهت کمک و حمایت در کنار ایشان هستیم .

IMG_0339

وی در پایان گفت :شهرداری وشورای شهر رامسر در صدد ایجاد زمین ساحلی در حد استانداردهای بین المللی هستند تا مسابقات مهم کشوری و حتی بین المللی در رامسر برگزار گردد.بدون شک اگر این اتفاق رخ دهد رامسر پایگاه مهمی در والیبال ساحلی کشور خواهد شد .

IMG_5307[1]

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی