تماس با ما

ساری بر بام والیبال نوجوانان مازندران ایستاد

ارسال شده توسط admin در تاریخ 28 آوریل 2016 | اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

مرحله پایانی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان مازندران از صبح امروز پنج شنبه نهم اردیبهشت در تنکابن برگزار شد و در نهایت تیم والیبال نوجوانان ساری با غلبه بر تیم های دلاوران بابل و نوروزی بر بام  والیبال مازندران ایستاد .

ساری

ساری

در اولین مسابقه صبح امروز و جهت رسیدن به فینال ،  کانون نوروزی بابل  رودروی هدف تنکابن قرار گرفت  وضمن شکست حریف سرسخت تنکابنی به فینال مسابقات راه پیدا نمود .

این مسابقه زیبا و پرهیجان که در میان بهت مسولین و اعضای هیئت والیبال تنکابن که واقعا زحمات زیادی را برای رسیدن این تیم به مرحله پایانی متحمل شده بودند و دوست داشتند ثمره تلاششان را در فینال مسابقات ببینن با نتیجه 2بر 0 با برتری بابلی ها به پایان رسید .

IMG_0357

نوروزی بابل

تیم های نوجوانان ساری و دلاوران بابل هم در یک رالی سنگین و نفس گیر  با نتیجه 2بر 0 به سود ساروی ها به پایان رسید تا تیم های هیئت والیبال ساری و نوروزی بابل برگزار کننده فینال قهرمانی نوجوانان مازندران باشند .

تیم های تنکابن و دلاوران بابل جهت کسب کرسی سوم مازندران در یک نبرد سنگین و جانانه به مصاف هم رفتند و در پایان تیم هدف تنکابن علی رغم پیروزی در ست دوم بازی وشکست در ست های اول و ست پایانی  مقام سوم این دوره از مسابقات را تقدیم دلاوران بابل نمود .

IMG_0379

دلاوران بابل

IMG_0350

هدف تنکابن

تیم های نوروزی بابل و هیئت والیبال ساری راس ساعت 17:30 برگزار کننده فینال این دوره از مسابقات بودند که تیم والیبال ساری با هدایت خوب رضا عرب ودرخشش فرزند گرامیش سینا عرب و دیگر بازیکنان خوب این تیم با نتیجه 2بر صفر برکانون والیبال نوروزی غلبه کرد تا برای اولین بار قهرمان نوجوانان مازندران گردد.

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی