تماس با ما

شهرستان نور در نوجوانان هم اول شد+عکس

IMG_5497[1]
ارسال شده توسط admin در تاریخ 29 مه 2016 | اخبار والیبال مازندران, والیبال ساحلی
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

تیم والیبال ساحلی نوجوانان شهرستان نور در مسابقات قهرمانی مازندران که ششم و هفتم خردادماه دراین شهرستان  برگزار شد موفق شد با شکست دادن تیم رامسر همچون تیم بزرگسالانش به مقام اول این دوره از مسابقات برسد .

علی رغم فصل امتحانات مقطع تحصیلی متوسطه، یازده تیم در این مسابقات حضور داشتند که حضور این تعداد تیم ها نشان از  اشتیاق و علاقه بازیکنان نوجوان به این رشته مفرح بخصوص در غرب مازندران  میباشد چرا که بجز بابل (دو تیم)-آمل – محمود آباد هفت تیم از غرب در این مسابقات حضور داشتند ،به هر حال  تیم ها ی شرکت کننده  با انجام قرعه کشی در دو گروه 4تیمی و یک گروه سه تیمی قرار گرفتند وبصورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند  و شش تیم برتر از گروههای سه گانه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند و در این مرحله بصورت MWدر دو گروه سه تیمی قرار گرفتند تا در نهایت 4 تیم مرحله یکچهارم نهایی مشخص شوند .

تیم های  نور و رامسر و نشتارود از تیم های خوب  این دوره از مسابقات بودند که در نیمه نهایی در گروه یک این رقابتها  بصورت دوره ای  رقابت نزدیک و فشرده ای داشتند  که تیم  نور و رامسر   موفق شدند  با نتایج مشابه و نزدیک  2-1 از سد تیم  سر سخت و بدشانس نشتارود بگذرند و به مرحله نهایی برسند  .

تیم های چالوس ، هچیرود و بابل الف هم در گروه دیگر قرار گرفتند که تیم خوب هچیرود با محسن مومن زاده و نوروزی و تیم بابل با شکست دادن دیگر نماینده  چالوس  به مرحله یکچهارم نهایی رسیدند .

تیم های  رامسر و نور از گروه Aدر دیدار های ضربدری  با غلبه بر تیمهای بابل و هچیرود به فینال رسیدند ودر در فینال باز این شاگردان نقی ذکایی بودند  که ضمن غلبه مجدد بر تیم رامسر به مقام قهرمانی این مسابقات رسیدند ،  تیم های هچیرود وبابل هم بدون انجام مسابقه رده بندی  به طورمشترک به  مقام سوم رسیدند تا پرونده اولین دوره مسابقات ساحلی نوجوانان قبل از ماه مبارک رمضان بسته شود  .

حواشی مسابقات :

  • کمیته والیبال ساحلی استان و عوامل اجرایی ان با مشقت های فراوان و به سرعت در صدد بهبود وضعیت فعلی و سر و سامان دادن به این رشته پرطرفدار میباشند اما این عزیزان باید بدانند با صبر و حوصله بیشتر و صحه صدر در تصمیم گیری و تعامل و تحمل می توانند  والیبال ساحلی اللخصوص والیبال  پایه  را در بهترین شرایط و بدون دغدغه در مسیر معلوم و مشخص سوق دهند .
  • بدون شک  بزرگترین ایرادی   که میتوان از این کمیته گرفت عدم برگزاری معکوس این دومسابقه اخیر در رامسر و نور بود (که البته با اجرا و برگزاری  خوب دوستان  توام بود )چرا که دقیقا تاریخ مسابقات بزرگسالان و نوجوانان باید جابجا  میشد !؟
  • اکثر بازیکنان و تیم های راه نیافته به مرحله نیمه نهایی متولدین 79 -80-81 بودند که بدون شک سال اینده حرفهای زیای برای گفتن خواهند داشت  .
  • به تیم های اول تا چهارم علاوه بر حکم وجام مبالغ نقدی نیز پرداخت گردید .
  • وثوق محمدپور با شرکت دادن یک تیم حوب در این مسابقات و کمک به تیم داوری در روزاول مسابقات نشان داد که هیچ مشکلی با اعضای کمیته ساحلی استان ندارد .
  • علی داوودی دبیر محترم هیئت والیبال استان باز هم در صحنه حضور داشت و حمایت خود را از والیبال نوجوانان اعلام کرد.

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی