تماس با ما

نشتارود قهرمان مسابقات والیبال نوجوانان غرب مازندران شد+حواشی

نشتارود قهرمان مسابقات والیبال نوجوانان غرب مازندران شد+حواشی
ارسال شده توسط admin در تاریخ 30 جولای 2016 | اخبار والیبال رامسر, اخبار والیبال مازندران, اخبار والیبال نشتارود, عباس آباد
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات والیبال نوجوانان غرب مازندران  یادواره شهدای مدافع حرم از روزگذشته در سالن خوشامیان کلارآباد پیگیری شد و در نهایت ودر فینال این مسابقات  تیم نوجوانان نشتارود با غلبه بر تیم دهیاری سلمانشهر به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید .

تیم های نوجوانان عباس آباد ورامسر که در دیدار های ضربدری بازی را به  نشتارود و سلمانشهر واگذار کرده بودند جهت کسب کرسی سوم این مسابقات به مصاف هم رفتند و در پایان تیم رامسر موفق شد با نتیجه 2بر یک بر  حریف خود غلبه نماید .

تیم های والیبال نوجوانان رامسر،شیرود،تنکابن،نشتارود،عباس آباد،دهیاری سلمانشهر،کلارآباد و کلاردشت تیم های شرکت کننده در این مسابقات بودند که در پایان تیم های نشتارود -سلمانشهر-رامسر به مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات رسیدند .

حواشی مسابقات :

*بارش شدید باران و ترافیک سنگین  هم باعث نشد که دوست داران و عاشقان واقعی والیبال این مسابقات زیبا وپرهیجان را از دست یدهند وخود را به سالن مسابقات رساندند .

*مبلغ هفت میلیون ریال به همراه حکم و جام قهرمانی به تیم های اول تا سوم اهدا گردید.تیم اول 4000000ریال تیم دوم 2000000ریال وتیم سوم 1000000ریال

*جام قهرمانی به مبلغ 2000000ریال توسط  دهیاری و شورای روستای یالبندان خریداری گردید که جا داره از مهندس جعفری بابت این کمک ارزشمند و کمک به تیم داوری با توجه به از دست دادن پسر عموی عزیزشان مرحوم حاج علی اصغر جعفری در حادثه واژگونی اتوبوس  قدردانی گردد.

*آقای مصطفی پور ابراهیم دبیر کار گروه و با اخلاق ورزش کلاراباد با حضور خود در هر سه رده سنی و توزیع جوایز همواره باعث دلگرمی برگزار کنندگان این دوره از مسابقات بودند .

*مهندس اسماعیل اصلانی سرپرست و مدیر اجرایی    در این دوره ازمسابقات بود که نقش بسزایی در بهتمام رساندن هر سه رده سنی داشت .

*هبت اله محمدی و هرسیج ریس و دبیر هیئت والیبال در سالن مسابقات حضور داشتند .

*حکم قهرمانی ومبلغ 2000000ریال توسط هیئت والیبال شهرستان عباس اباد توسط اکبر مقدم دبیر جدیدهیئت والیبال  شهرستان به تیم دوم این مسابقات اهدا گردید.

*مبلغ 8000000میلیون ریال بابت ورودی سه رده سنی خردسال و نونهالان هر بازیکن 70000هزار ریال ونوجوانان هر بازیکن 100000هزارریال  از  سرپرستان تیم های شرکت  کننده دریافت گردید .

*با تشکر ویژه از حضور مربیان و مسولین و سرپرستان دلسوز و عاشق کانون ها که همواره ودر همه میادین با تیم داری و حضور گرمشان باعث پیشرفت و شکوفایی استعدادهای منطقه میشوند  از جمله حسین ارمویی ، زید یحیحی نژاد وعلی چاووشی از رامسر ،قاسم طالبی و منصور کیا از خرم آباد تنکابن ، وثوق محمد پور  نشتارود،رحیم آبایی عباس آباد ، میلاد مولایی ،دهیاری تازه آباد سلمانشهر،سام خانیان کلاردشت ،منصور آبادی  سلمانشهر ، مصطفی پور ابراهیم ،محمدی و هرسیج ، دلفان کلاراباد،  وثوق محمدپور و اسماعیل اصلانی کانون والیبال سلمانشهر

 

 

 

 

نویسنده: adminدیدگاهی در این قسمت ثبت نشده

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی