تماس با ما

بابلسری ها باز هم میزبان مسابقات مهم شدند

بابلسری ها باز هم میزبان مسابقات مهم  شدند
ارسال شده توسط admin در تاریخ 29 مه 2013 | اخبار والیبال بابلسر, اخبار والیبال کاله
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران
مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان کشور از 31 خرداد تا هفتم تیرماه بابلسر برگزار می شود ،در این مسابقات ده تیم برتر کشور در دو گروه پنج تیمی به صورت دوره ای دیدار می کنند.
اسحاق عباسی برای تصاحب کرسی ریاست هیت والیبال مازندران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند و در این راه به آب و آتیش میزند تا مرکزمدیریت والیبال مازندران را در بابلسر بیاورد ، عباسی از سال گذشته تا به امروز تمامی مسابقات ریز و درشت رده های ملی را در این شهر زیبای ساحلی بر پا نموده و این بر لوزمه کاری او افزده و بدون شک کفه ترازو به نفع وی سنگینی می کند نامبرده در مجمع ماه گذشته هم با رای بالا به همراه چهار نفر دیگر به دور بعدی راه پیدا کرده است ، اما نباید فراموش کنیم که شخصیت های دیگری هم هستند که به دنبال این مقام می باشند و از رقیبان سر سخت عباسی به شمار می آیند.
باید صبر کرد و دید در مجمع نهایی هیت والیبال استان که با با حضور داورزنی در ما ههای آینده برگزار خواهد گردید چه کسی سکان هدایت والیبال استان را بر عهده خواهد گرفت .

نویسنده: adminدیدگاهها 2

  1. vosogh

    آقای بهجتی لطفا تاریخ دقیق مجمع نهایی را برای بینندگان سایت والیبال مازندران در همین پیج مرقوم فرمایید.
    به امید موفقیت شما بزرگوار.

  2. مهرداد بهجتی

    ضمن عرض خسته نباشید باید عرض کنم که رای گیری که در بابلسر انجام گرفته بود باطل شده ومجددا در تاریخ29اردیبهشت در دفتر اقای جمشید پناه معاون اداره کل ورزش مازندران برگزار شدو نمایندگان شهرستانهای تنکابن بابلسر نکاء جویبار وفریدون کنار بعنوان مجمع والیبال مازندران انتخاب شدند.

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی