تماس با ما

مدیر پارک آبی رامسر :ما توانایی برگزاری والیبال ساحلی کشور را داریم

مدیر پارک آبی رامسر :ما توانایی برگزاری والیبال ساحلی کشور را داریم
ارسال شده توسط admin در تاریخ 5 اکتبر 2013 | اخبار والیبال رامسر, اخبار والیبال مازندران
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشوردر شهرستان نور از بچه های والیبال شنیده بودیم که جمعه ها مسابقات والیبال ساحلی درپارک آبی رامسر در حال انجام است اما تصور اینکه این مسابقات در سطحی بالا و با حضور بزرگان والیبال ساحلی کشوربرگزار شود برایمان کمی دشوار بود ،بهرحال بر ان شدیم تا از این مسابقات گزارشی برا ی بینندگان محترم سایت خبری تهیه کنیم .


پارک آبی رامسر مجموعه ای بی نظیر در کنار دریای نیلگون خزر مابین شهرستان رامسر و چابکسر واقع شده است .
دارای امکانات بی نظیر همچون اسکله ، جت اسکی ، قایق های موتوری ،بانانا ،شاتل ،باراسل ،رستوران ،کافی شاپ فضای سبز بسیار زیبا خوابگاه های کوچک رو به دریانماز خانه و غیره میباشد .
در حین برگزاری مسابقات مهندس شاه بین سمیعی مدیر محترم پارک آبی رامسرو جعفر لطیف زاده ریس هیت والیبال رامسر و عضو شورای شهر رامسر را ملاقات کردیم ،نمی دانستیم که مهندس سمیعی ریس کمیته والیبال ساحلی رامسر هم هستش جعفر لطیف زاده ایشان رو به ما معرفی کرد ،خیلی خوشحال شدیم که چنین مدیری ریس کمیته ساحلی رامسر هم هستش چرا که این انتخاب  خیلی بدرد والیبال رامسر میخوره و میتواند  والیبال ساحلی رامسر رو دوباره احیا کند .

گفتگوی دوستانه ای در صبح مسابقات با هم داشتیم که نامبرده با متانت و حرارت خاصی به سوالات ما پاسخ داد.

* آقای سمیعی لطفا در باره شیوه برگزاری این مسابقات کمی توضیح بدید :این دوره از مسابقات با نام سردارشهید مسعودموحدیان میباشد که از هفته ها قبل هر جمعه در این مجموعه زیبا برگزار میگردید، بیش از 50 تیم از شهرهای همجوار در دور مقدماتی حاضر بودند که در نهایت 12 تیم در هفته آخر برای تعین قهرمان این مسابقات به دیدار هم میروند .

* سطح و کیفیت این دوره از مسابقات چگونه هستش ؟همانطور که شاهد هستید بازیکنان مطرح والیبال ساحلی کشور از جمله صابر هوشمند – شهرام قاسم خواه-یوسف دوبنده -شعبانی-امیری-قربانی-عباس پور عسگر -پیام شعبانی -امین کمیلی رحیم آبایی-حسین آرمویی با حضورشان سطح کیفی این مسابقات را دوچندان کرده اند .

*آقای مهندس سمیعی این مسابقات تداوم هم داره یا مقطعی هستش؟
ببنید ما به دنبال تداوم وگسترش والیبال ساحلی در رامسر هستیم ما با این امکانات توانایی برگزاری مسابقات استانی و حتی کشوری رانیز داریم .

*جوایزی هم برای این مسابقات در نظر گرفته شده ؟
ما هیچگونه مبلغ ورودی از تیم های شرکت کننده نگرفتیم اما بااین حال مبالغ نقدی برای تیم های اول تا چهارم در نظر گرفتیم .

*مسولین از شما حمایت میکنند؟
بله از نظر معنوی همه در کنار ما هستند حاج آقا مرتضوی امام جمعه رامسر جناب آقای رستم زرودی فرمانداررامسر آقای لطیف زاده عضو شورای شهر و ریس هیت والیبال رامسر دکتر حلاجیان ریس شورای شهر و آقای کوزه گر شهردار محترم شهرستان رامسر و دیگر عزیزان ما را در این امر مهم یاری میکنند .

جناب آقای سمیعی تشکر میکنم که وقتتون رو به ما دادید
منم از شما ممنون هستم
92/07/12
گزارش از وثوق محمدپور

نویسنده: adminیک دیدگاه

  1. علی رامسری

    آقای سمیعی شما یه دروغ گو هستید دقیقا یکسال از این برنامه گذشته اما شما هیچ مسابقه ای برگزار نکردید

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی