تماس با ما

تیم والیبال بانوان بابلسر از اعتبار ورزش مازندران دفاع می کند

55521144
ارسال شده توسط admin در تاریخ 5 نوامبر 2013 | اخبار بانوان, اخبار والیبال بابلسر
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران

ˈ الهه رضاییان ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : والیبالیست های جوان تیم می توانند دراولین تجربه حضور در این مسابقات ، علاوه بر حفظ سهمیه مازندران ، نگاهی نیز به سکوی قهرمانی این رقابت ها داشته باشند .

وی بیان کرد : در ترکیب 18 نفره تیم ، 8 والیبالیست بابلسری حضور دارند که امیدواریم بتوانند از موقعیت حضور در لیگ برتر برای نشان دادن توانایی ها و قابلیت ها خود و رسیدن به مدارج بالاتر در والیبال کشور استفاده کنند .

سرمربی تیم بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر افزود : به جز این 8 والیبالیست بابلسری ، 5 والیبالیست از شهرهای دیگر مازندران و5 بازیکن غیربومی نیز در ترکیب تیم حضور دارند که به دنبال آن هستیم با استفاده از تجره بازیکنان غیربومی و انگیزه والیبالیست های بومی ، به جایگاه شایسته ای در جدول رده بندی این رقابت ها دست پیدا کنیم .

رضاییان ادامه داد : تیم شهید اسماعیل زاده بابلسر ، تیمی جوان و نوپا است که با حمایت فراوان شهرداری و شورای شهر ، خود را برای رقابت ها با مدعیان باتجربه و قدرتمند از استان های دیگر آماده می کند .

وی گفت : با شناختی که از دیگر تیم های حاضر در لیگ برتر کسب کرده ایم ، امید بسیار زیادی داریم بتوانیم به هدفی که رسیدن به آن را برنامه ریزی کرده ایم دست پیدا کنیم .

سرمربی تیم بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر به شرایط تیم های حاضر در سوپر لیگ والیبال بانوان اشاره کرد و گفت : در ابتدا قرار بود این رقابت ها با حضور 10 تیم برگزار شود اما به دلیل مشکلات مالی و نداشتن حامی مالی ، تاکنون 4 تیم از حضور در این مسابقات انصراف دادند و لیگ امسال با حضور 6 تیم برگزار خواهد شد .

رضاییان ادامه داد : فدراسیون والیبال از هر تیم برای ورود و نام نویسی حضور در لیگ برتر 10 میلیلون تومان دریافت کرد که تامین این مبلغ به همراه هزینه های فراوان حضور در لیگ برای این 4 تیم سخت بود .

وی گفت : تیم های دیگری که در جدول لیگ باقی مانده اند ، تیم های قدرتمند و مدعی هستند که در صورت کم نشدن تعداد تیم ها ، شاهد برگزاری مسابقاتی جذاب وتماشایی در سوپر لیگ والیبال بانوان خواهیم بود .

سرمربی تیم بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر به شرایط مالی این تیم اشاره کرد و گفت : بودجه تیم توسط شهرداری و شورای شهر بابلسر تامین می شود اما تلاش کرده ایم با صرف نظر کردن از هزینه های غیر ضروری ، مبلغ نهایی بودجه تیم را کاهش دهیم .

رضاییان ادامه داد : هیچ کدام از بازیکنان بومی تیم قرارداد مالی با تیم ندارند و بدون چشمداشت مالی به همراه تیم در این رقابت ها شرکت خواهند کرد .

وی به شرایط والیبال مازندران اشاره کرد و گفت : متاسفانه والیبال مازندران در سال های اخیر توجه فراوانی به بخش مردان کرده و از پرداختن به بانوان و تیم های حاضر در این بخش غفلت کرده است .

سرمربی تیم بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر افزود : اگر همان اندازه که در سال های اخیر به باشگاهی مانند کاله توجه شد به تیم های بانوان مازندران می شد ، شاهد افزایش تعداد والیبالیست های زن در رده های مختلف تیم ملی بودیم .

رضاییان بیان کرد : یکی از راه های کاهش اختلاف والیبال زنان مازندران با دیگر استان های کشور ، بالا بردن سطح دانش علمی مربیان استان با برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های تربیت مربی است .

وی از تغییر در راس هیات والیبال مازندران استقبال کرد و گفت : با انجام این تغییر شاهد اجرای برنامه های بسیار مناسب برای رشد و ارتقا والیبال هستیم .

سرمربی تیم بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر به برگزاری مسابقه اول این تیم در هفته اول سوپر لیگ کشور اشاره کرد و گفت : در این مسابقه جمعه این هفته در تهران به مصاف تیم دانشگاه آزاد می رویم و امیداوریم بتوانیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم .
تاریخ انتشار 92/08/14

نویسنده: adminدیدگاهها 9

 1. مهسا

  محاله مقام بیارن همه بازیکناشون چپن بابا دیدم از نزذیک بازیشونو . اصن نمیدونن اسپک و گام چیه . هه هه .

 2. roya

  اقا مهرداد شما چ ميدوني من كجاي كارم؟؟؟؟؟؟مطمين باش بيشترازجنابعالي ازواليبال سرم ميشه

 3. m@r$h4l.

  اين تيم نتيجه گير نيست مهسا خانم

 4. m@r$h4l.

  بهترين سايت واليبال است بيشتر درباره حاشيه بابلسر بگوييد

 5. مهرداد

  رویا خانم ب شما ربطی نداره مقام بیارن یا ن…..شما برحال خودت نگاه کن کجایی …..کل تیم فقط 1 دست لباس بازی گرفتن و دارن با جون و دل و غیرت بازی میکنن هیسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

 6. مهسا تیم

  با وجود این همه مشکلاتی که بچه های تیم دارن باز هم باید بهشون افتخار کنیم که با غیرت تمام بازی میکنن و همه سعی خودشونو میکنن تاتیم نتیجه خوب بگیره.از همشون تشکر میکنم

 7. roya

  عمرن مقام بيارن ببين كي گفتما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. bita

  ضمن خسته نباشید ایشالا مقام بیارن بازم دمشون گرم۰۰۰۰

 9. مهدی

  از زحمات مربیان زحمت کش این تیم کمال تشکر و قدردانی را دارم و از مسئولین این تیم میخواهم حواشی را از این تیم نوپا دور کنند تا بتوانند شایستگی های خودشان را به همگان ثابت کند.

لینکهای به این مطلب

 1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی