تماس با ما

الهه رضائیان :بابلسر برای کسب اولین پیروزی در لیگ برتر آماده است

الهه رضائیان :بابلسر برای کسب اولین پیروزی در لیگ برتر آماده است
ارسال شده توسط admin در تاریخ 27 نوامبر 2013 | اخبار والیبال بابلسر
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران
ˈ الهه رضاییان ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با ترکیب کامل و بدون بازیکن محروم و مصدوم به مصاف میهمان خود می رویم و امیدواریم با پیروزی در این دیدار ، به روند ناکامی های خود در این فصل خاتمه دهیم.

وی گفت: تیم شهید اسماعیل زاده بابلسر ، تیمی جوان و نوپا است که با حمایت فراوان شهرداری و شورای شهر ، با مدعیان باتجربه و قدرتمند از استان های دیگر رقابت می کند.

تیم والیبال شهید اسماعیل نژاد بابلسر


سرمربی تیم والیبال بانوان شهید اسماعیل زاده بابلسر افزود: با شناختی که از دیگر تیم های حاضر در لیگ برتر کسب کرده ایم، امید بسیار زیادی داریم بتوانیم به هدفی که رسیدن به آن را برنامه ریزی کرده ایم دست پیدا کنیم.

رضاییان گفت: بودجه تیم توسط شهرداری و شورای شهر بابلسر تامین می شود اما تلاش کرده ایم با صرف نظر کردن از هزینه های غیر ضروری، مبلغ نهایی بودجه تیم را کاهش دهیم.

وی به برگزاری دیدار روز پنجشنبه مقابل میهمان اسلامشهری خود اشاره کرد و افزود: از همه بانوان ورزشکار بابلسر برای تماشا و تشویق تیم دعوت کرده ایم و امیدواریم بتوانیم با حضور پرشور هواداران ، روز سختی را برای میهمان خود رقم بزنیم.

تیم شهید اسماعیلزاده بابلسر روز پنجشنبه برای نخستین بار در فصل جاری میزبان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان است.

این تیم که از دو بازی قبلی خود موفق به کسب امتیاز نشد بسیار امیدوار است با استفاده از امتیاز میزبانی بتواند به اولین امتیاز خود در فصل جار لیگ برتر والیبال بانوان کشور دست پیدا کند.

نویسنده: adminیک دیدگاه

  1. محمدتقی

    امیدواریم

لینکهای به این مطلب

  1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی