تماس با ما

پیروزی های درخشان سعید شیرودی و ساسان دژآرا در لیگ برتر ایران

پیروزی های درخشان سعید شیرودی و ساسان دژآرا در لیگ برتر ایران
ارسال شده توسط admin در تاریخ 31 دسامبر 2013 | اخبار سوپر لیگ, اخبار لیگ یک, اخبار والیبال تنکابن, اخبار والیبال رامسر
داغ:

خبرگزاری والیبال مازندران
سعید شیرودی دریافت قدرتی تنکابنی نوین کشاورز بعد از جدایی از پیشگامان و پیوستن به تیم تهرانی و اهمیت دادن مسعود آرمات به وی همواره سیر صعودی در مسیر ترقی را طی نموده و در همین دو سال آخر به اوج والیبال خود رسیده و برای پوشیدن پیراهن تیم ملی بزرگسال از هیچ کوششی دریغ نمیکند هرچند برای پختگی کامل و کسب تجارب بیشتر و رسیدن به این آرزو سه سال وقت دارد !؟چرا که شیرودی فقط 21 سال دارد .

سعید که از اخلاق نیک و حسنه ای برخوردار میباشد سلسله مراتب والیبال در رده های مختلف سنی را رعایت کرده و سال گذشته هم با تیم ملی زیر 23سال جهان با پیمان اکبری به مقام پنجم جهان رسیده است نامبرده دردور رفت لیگ امسال با پرواز های بلندش نقش بسزایی در پیروزی های تیمش مقابل کاله – شهرداری زاهدان -شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه -الو منیوم بندر عباس و سایپا کرج داشته است.

ساسان با شماره 14در حال دفاع بازیکن ارومیه

ساسان دژآرا همچون سعید شیرودی دارای شخصیت برجسته  واز اخلاق پسندیده ای برخوردار میباشد  ،ساسان با قامتی 2متر و 5سانتیمتر در تیم ملی نوجوانان و جوانان و بزرگسالن حضور داشته و هم اکنون در تیم شهرداری تبریز و با آمدن حسین معدنی مربی اسبق تیم ملی جان تازه ای گرفته است تیم تبریزی با درخشش ساسان و دیگر بازیکنان این تیم در دور رفت سوپرلیگ و با شکست دادن تیم های آلومنیوم-شهرداری زاهدان-پیکان تهران -سایپا البرز -جواهری گنبد و شهرداری ارومیه و کسب رتبه پنجم جدول رده بندی لیگ تمام نگاه ها را به خود معطوف نموده است .
شماره 14 ساسان دژآرا سرعتی زن تیم تبریز
ساسان درسال90-91 دو باربه تیم ملی بزرگسالان دعوت شده بودبار اول به اردو میرود و بعلت حضور نادی و موسوی خط میخورد اما بار دوم بعلت خط خوردنش و حضور دائمی نادی و موسوی در تیم ملی و مشغله کاری به اردو نمی رود و مورد غضب ولاسکو قرار میگیرد .
ساسان دژآرا جزو سرعتی زن های خوب کشورمان میباشدو در سوپر لیگ کشور حالا حالا ها میتواند بازی کند ، چرا که با این قامت بلند و دفاع های عالی اش هیچ مربی نمی تواند بی تفاوت از کنارش بگذرد .
عباس پور عسگر هم از سرعتی زنان خوب کشورمان میباشد که توانسته با تیم دلیران بوشهر صدر جدول لیک یک را از آن خود نماید عباس همچون ساسان و فرشاد سعیدی و عارف باقر زاده اهل رامسر میباشد.
تاریخ انتشار 92/10/10

نویسنده: adminدیدگاهها 3

 1. mohammad

  میشه در مورد رضا عابدینی بازیکن سرعتی ساروی سایپا البرز گزارش یا مصاحبه ترتیب بدین؟؟؟
  شما در مورد اکثر بازیکنان مازنی لیگ گزارش تهیه کردید غیر از این بنده خدا…
  خیلی ممنون میشم اگه اینکارو بکنید…

 2. shiva

  غرب مازندرا ن باید یک کمیته اجرایی تشکیل شود تا هما هنگی وپیشرفت و ارزش ها مشخص شود.چرا رفاقت و دروغ جای قانون و واقعیت را بگیرد.؟چرا ما با سواد و دانا میشویم؟چرا ما قهرمان و پهلوان مشویم؟برای اینکه …

 3. sajad

  اینا افتخار والیبال غرب مازندرانن به امید روزی که نماینده های والیبال غرب مازندران تو تیم ملی بیشتر بشن.

لینکهای به این مطلب

 1. لینکی به این مطلب موجود نمیباشد

دیدگاه خود را به ما بگویید

شما باید عضویت داشته باشید برای ارسال دیدگاه.

بایگانی

والیبال

هیت های والیبال استان

برترین مطالب

لینک های کاربردی